ruuk
Home / Різне / Чи має жінка в декреті право втомлюватись?

Чи має жінка в декреті право втомлюватись?

Материнство – це не тільки щастя, але і безкінечна і невдячна робота! А жінка в декреті – це і мама, і кухарка і покоївка…

Чи має жінка в декреті право втомлюватись від сім’ї, дітей та домашніх справ?

Чи маєжінка в декреті право втомлюватись? різні думкиЧитаючи жіночі форуми часто натикаюсь на такі теми, в яких жінки жаліються на те, що втомились від рутинної роботи. В таких темах люди діляться на дві категорії:

1. Навіщо родити, виходити заміж, створювати сім’ю, якщо потім плакатись і жалітись на втому?

2. Це нормальний стан для жінки в декреті, і він ніяк не пов’язаний з післяродовою депресією.

Існує думка що жінка не може втомлюватись, що відпочинок їй не потрібний і що втома від чоловіків, дітей, домашніх клопотів, постійних переживань вирішення тисячі дрібних проблем – це нонсенс. А якщо все ж таки жінка втомилась, це все її вина і їй потрібно всього на всього переглянути свою поведінку, адже у втомі вина вона сама.

Мало хто може зрозуміти що бути в дома, в декреті – це все одно що жити на роботі. Ні, у тебе є години для сну, ти навіть можеш вийти погуляти, але твоя робота завжди з тобою, ти завжди на поготові і розслабитись не можеш. Зарплату тобі не платять, при цьому можуть лише звинувачувати, що ти вдома «прохолоджуєшся» і при цьому ще смієш нити. Хоча в загальному – ти щаслива жінка і мама.

Чи маєжінка в декреті право втомлюватись? думка чоловіківЩо думають про жінок в декреті чоловіки?

Чоловіки ж мають свою версію. Для них, жінка яка плаче що втомилась перш за все істеричка, і її потрібно навпаки зайняти ще більшою роботою, оскільки лише від того, що вона немає що робити і лізуть в голову різні дурниці.

Більшість чоловікам не зрозуміти, що діти і рутина робота витягують всі соки, виносять мозок, забирають всі сили. Крім того далеко не всі чоловіки здатні побути з дітьми хоча б день, поки жінка відпочиватиме. Не чоловіча це справа няньчити дітей.

Для чоловіка робочий день закінчується і він уже стомився, а для відпочинку йому потрібна і сауна, і друзі,  і час для себе. Для жінки робочий день не закінчується ніколи, навіть вночі. Для неї вихід в магазин без дітей уже свято. А зваливши на себе таку гіпервідповідальність, жінка часто стає «загнаною», нервовою, дратівливою, бо хто ж як не вона може зробити свою сім’ю щасливою. Свою сім’ю, але часто не себе.

Адже материнство – це марафон на по життєву дистанцію. Пробігти який і не втратити здоровий глузд досить складно. А для цього потрібно хоча б короткі перепочинки щоб зібратися з силами.

Читайте також права вагітних жінок та особливості трудової діяльності жінки згідно з Законом України про працю…

Про admin

Перегляньте також

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування? Таким питанням задаються батьки, адже здоров’я дитини на пряму …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *