ruuk
Home / Відпочинок/туризм / Фестиваль молодого вина в Молдові

Фестиваль молодого вина в Молдові

Якщо ви любите подорожувати. Є цінителем вина. Любите смачно поїсти. Тоді фестиваль винна у Молдові саме для Вас.

Щороку в Молдові в жовтні місяці проводитися традиційний Фестиваль молодого вина.

Тут в столиці – Кишинів, а також на виноробних господарствах можна досхочу насолодитися молодими винами, придбати і дегустувати витримані, колекційні вина.Festival maladova vina v Moldove9

Дійство проводиться на центральній площі в Кишиневі. Тут перекривається рух, і створюють велику сцену, а також безліч торгових будиночків і дегустаційних палаток. Молдавські винороби з усієї країни виставляють свою продукцію і запрошують відвідати найвідоміші заводи і господарства, де можна побувати в погребах, побачити колекції, дегустаційні зали, спробувати різні елітні вина, побачити процес виготовлення різних сортів вин.

Варто відвідати відомі на весь світ таких виробників як: “Cricova”, “Milestii Mici”, “Vinaria de Purcari”, “Pivnitele Branesti”, “Sato Cojusna”, “Shateaux Vartely”.

Festival maladova vina v Moldove2Незабутньою буде подорож в підземні печери “Cricova”, що простягаються більше ніж на 120 км. Це повноцінне містечко з своїми вулицями та дорожніми знаками. Екскурсії тут проводять на автомобілях, автобусах, проїжджаючи чарівними бульварами і вулицями під назвою – Каберне, Піно, Аліготе ….тощо.

Festival maladova vina v MoldoveВ цих підвалах зібранні найкращі колекції і вина, які переважно належать політикам, знаменитостям, акторам, співакам тощо. Для екскурсій відкриті дегустаційні зали, музей, ресторан. На вході можна спробувати молоде вино якому лише 2 дня – «бражка».

У підземеллі Крікова знаходиться до 30 млн. літрів вина. Тут виробляють 15 марок ігристих вин та шампанського. Найстаріше вино датується 1902 роком.

Цікавою буде також екскурсія  в Старий Орхей, що поетично носить назву «Молдавська Троя». Це заповідник під відкритим небом, тут збереглися руїни старого міста, а також є діючий монастир та Успенська церква. Все це розташовано на скелях з яких відкривається вражаючий краєвид.

Festival maladova vina v Moldove8Під час Фестивалю Молодого вина, в Старому Орхеї між виноградниками створюють сцену і палатки в яких пропонують дегустаційні вина. Вина можна смакувати лише в тому разі якщо Ви придбаєте офіційний бокал винного фестивалю. З таким бокалом Вам запропонують вина, шампанське, коньяк. Перед кожним новим сортом вина ретельно вимиють ваш бокал.

В селищах, на дорогах можна придбати домашні вина жителів Молдови.

Festival maladova vina v Moldove1Традиційні страви Молдови можна скуштувати в звичайних кафе. Тут можна замовити мамалигу з м’ясом та плацинту з сиром і безсумнівно запити це все бокалом червоного вина.

Смачні вина, краса виноградників і природного ландшафту чарує своєю унікальністю і духом п’янкого молдавського вина .

Про admin

Перегляньте також

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування? Таким питанням задаються батьки, адже здоров’я дитини на пряму …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *