ruuk
Home / Різне / Причини розлучень в шлюбі

Причини розлучень в шлюбі

Створити сім’ю – багато розуму не потрібно. А ось зберегти її, розвивати стосунки і бути щасливими протягом життя – є клопіткою і важкою справою. Коли в сім’ї виникають негаразди, дуже важко розібратися в проблемі, піти на компроміс і визнати свої помилки. За статистикою 9 з 10 шлюбів приречені на розлучення. Проте фахівці впевнені, що при правильному підході вирішення проблем ці 7 з 10 шлюбів можна врятувати. Якими ж є причини розлучень в сім’ях? Що заважає підтримувати здорові стосунки в шлюбі?

Отже, перш за все отруюють стосунки нещирість, брехня і зрада. Це віддаляє чоловіка і дружину, створює бар’єр, вбиває довіру. А без довіри, неможливо побудувати міцні і дружні відносини. При цьому одні підозри породжують образи, не прощення, ревнощі.

prichiny-razvodov-v-brakeРевнощі викликають бажання контролювати свого партнера (чоловіка чи дружину). Знати коло його спілкування, думки. Недовіра, підозрілість є супутніми ревнощів, а вони є вірним шляхом до розлучень.

Часто подружжя своїми необдуманими вчинками, уїдливими і грубими словами відштовхують свою половинку. Причиняючи душевні рани викликають не прощення і ненависть, що вбиває любов.

Нерідко у сім’ї існує критика. Постійні докори, негативні сова, пресинг , невдоволення, порівняння з іншими не є здоровими стосунками. Це призводить до замкнутості одного із партнерів, або ж ідентичну відповідь до сказаного.

Критика це також і відсутність взаємної поваги. Неможливо любити людину, яку не поважаєш.

Ще однією причиною розлучень є невміння вирішувати конфлікти. Подружжя повинно вміти знаходити компроміс, вміти поступатися, визнавати свої помилки. Відстоюючи свою думку, бажання доказати свою правоту призводить до того, що партнери не чують один одного, і не розуміють що саме не влаштовує в стосунках.

Егоїзм і маніпуляції – це також причини розлучень. Адже, себелюбство, приховане управління людиною, гра її почуттями і слабкостями – є ознакою «хворих» стосунків. А лінь, не бажання розвиватися, бачити і допомагати розвитку своєму партнеру нищить сім’ю.

Інколи здається, що в сім’ї все гаразд, є взаємоповага, допомога, любов, але стосунки прісні і не приносить задоволення. Робота, втома, життєві турботи, призводять до дефіциту спілкування між чоловіком і жінкою. Це призводить до відчуження. Нудьга і одноманітність, відсутність нових вражень, скудне інтимне життя – від таких сірих буднів, подружжя починають шукати гострих відчуттів на стороні чи в згубних звичках.

Про admin

Перегляньте також

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування? Таким питанням задаються батьки, адже здоров’я дитини на пряму …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *