ruuk
Home / Діти / Прогулянки з немовлям. Скільки часу потрібно гуляти з дитиною. Як одягати малюка? Що слід пам’ятати

Прогулянки з немовлям. Скільки часу потрібно гуляти з дитиною. Як одягати малюка? Що слід пам’ятати

Прогулянки як для мам так і для немовлят дуже важливі. Прогулянки з немовлям дозволяють мамам вирватись з дому, психологічно відпочити. Перебування немовляти на свіжому повітрі зміцнює організм, імунну та нервову систему, збагачує кров киснем, допомагає протистояти інфекціям.

Прогулянки з немовлям повинні бути щоденними.

Кількість і тривалість прогулянок залежить від декількох факторів:
–          Режиму дня дитини;
–          Самопочуття дитини та матері;
–          Погода;
–          Місцевості/району де ви проживаєте.

Якщо ви живете неподалік парку чи скверу, гуляйте там не менше години. Живучи за містом намагайтеся гуляти як найдовше.

Готуючись до прогулянки з немовлям враховуйте погодні умови. Одягайте малюка і себе так, щоб протриматись до двох годин (більше стосується холодної пори року). Обовязково прикривайте голову дитини, в холодні поришапочка, а в теплі(літо) – панамка, косинка.

При сильному вітру використовуйте для коляски/возика чохол/накидки. Вліткумоскітну сітку, якщо дитина засинає на прогулянці.

Протягом дня гуляти на вулиці можна від 1 до 3 раз в день. Влітку проводити на вулиці можна весь день. В холодні пори року час прогулянки скорочуйте до 2,5 годин (якщо гуляєте один раз), і 40 хв.- 1 год. якщо 2 рази.

progylka s mladencem skolko vremeni nyzchno gylat s rebenkom kak odevat malucha schto nyzchno pomnit1Одягаючи малюка на прогулянку памятайте, що одягу повинно бути плюс один шар до вашого. Приділяйте увагу теплоті ручок, ніжок, голові в холодні пори року.

Збираючись на вулицю спершу приготуйте речі/дитячу сумку, одягніться самі, малюка одягайте найпізніше. Якщо ви спочатку одягнете дитину, то є ризик що вона спітніє а на вулиці простудиться.

Якщо ваша дитина заснула до виходу на вулицю, не бійтесь її розбудити чи одягати сонною. Якщо вона прокинеться, то скоріш за все засне знову поки ви вийдете з коляскою на вулицю.

Не зловживайте денним сном на прогулянці. Постійне заколисування на прогулянці призведе до того, що вам доведеться довго заколісувати дитину вдома. Дайте дитині можливість розглядати навколишній світ, поспілкуватись з іншими дітьми.

Про admin

Перегляньте також

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування? Таким питанням задаються батьки, адже здоров’я дитини на пряму …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *