ruuk
Home / Діти / Заняття для дітей з мамою (2-3 роки)

Заняття для дітей з мамою (2-3 роки)

Кожного дня, кожної миті Ваша дитина пізнає навколишній світ. Кожен його крок – це нове відкриття, яскраве враження, незабутнє досягнення. Заняття для дітей та наші картинки допоможуть зрозуміти як використовуючи навколишній світ допомогти Вашій дитині розвиватися в правильному напрямку. В першу чергу картинки акцентують увагу на ознайомленні з довкіллям, поповненням словникового запасу, математичних уявлень, розвиток пам’яті, уваги тощо. Варто пам’ятати, що картинки це лише орієнтир. Давайте можливість дитині міркувати і пропонувати свої варіанти і відповіді, навчайте його пояснювати чому він так думає. Це навчить формувати свою думку. Такі навички знадобляться дитині в подальшому навчанні.

Важливо, щоб Ваші заняття з дитиною проходили не більше 10 хвилин, оскільки працездатність дитини у цьому віці невелика. Такі навчальні картинки допоможуть зробити Ваше спілкування з дитиною більш захоплюючими і цікавим.

zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-rokizanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki1 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki2 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki3 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki4 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki5 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki6 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki7zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki8 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki9 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki10 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki11 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki12 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki13 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki14 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki15 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki15 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki16 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki17 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki18 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki19 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki20

Про admin

Перегляньте також

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування? Таким питанням задаються батьки, адже здоров’я дитини на пряму …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *