ruuk
Home / Взуття / Супінатор в дитячому взутті для корекції стопи

Супінатор в дитячому взутті для корекції стопи

Багатьох батьків, які мають дітей до 6ти років, хвилює те, що зведення стопи дитини не чітко позначений. Це цілком нормально, в більшості випадків, і пов’язано з ще не сформованими в цьому віці кісточками стопи і навичками ходьби, а так само з жировим прошарком стопи, яка грає захисну функцію і повністю закриває зведення стопиЗвід стопи стає чітко окресленим і несе функціональне навантаження як правило до 6ти років. До цього віку, не можна використовувати супінатор, без особливих рекомендацій ортопеда.

 Розвиток стопи дитини має декілька етапів до повного формування, а також свої особливості підбору взуття.

sypinatorСупінаторортопедичне виріб, що підтримує поздовжнє або поперечнє склепіння стопи. Застосовується при плоскостопості (її профілактики), а також після перелому кісток гомілки або стопи, тільки для дітей старше 6 років.

Супінатор може бути в формі:
металевої пластини в підошві (Не для ортопедичного використання, а для фіксації каблука);
різноманітних устілок, як знімних так і не знімних (ортопедичного використання).

Використання супінатора в дитячому взутті для корекції розвитку стопи:

Примусова корекція зводу стопи до 67 років може перешкоджати природному процесу розвитку дитячої стопи, призвести до атрофії м’язів і розвитку плоскостопості.

Будьяка корекція повинна бути індивідуальна. Неправильне або непрофесійне виправлення може привести до ще більших проблем.sypinator

Коригування вимагає професійного спостереження, тому що зростання стопи може знизити ефективність супінатора.

Супінатори у вигляді м’якихподушок в звичайному взутті не ефективні, тому що вони занадто м’які (отже, нічого підтримати вони не можуть) і розташовані не завжди в потрібному місці для стопи, яка потребує підтримки.

Більшість «проблем із зведенням стопи» помічених батькамичастина періоду природного розвитку дитячої стопи, яке завершується до 6ти років.

Взуття, що має м’яку «подушку» не є ефективним, і «поліпшення» помічені батьками, – це не результат носіння «правильного взуття з супінатором» а всього лише природний розвиток дитячої стопи.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня