ruuk
Home / Дім/інтер'єр / Як вивести плями з одягу вдома. Підготовка одягу до боротьби з плямами.

Як вивести плями з одягу вдома. Підготовка одягу до боротьби з плямами.

Як вивести плями з одягу вдома? Ми дамо вам поради по використанні препаратів для видалення плям, що продаються в будь якому магазині, так і засобів , котрі можна знайти у вас вдома.

Перш ніж вивести плями з одягу, потрібно підготувати річ і дотримуватися певних правил, що дозволить досягнути більшого ефекту при чистці. Недотримання простих правил при  чищенні однієї плями може спровокувати появу інших.
kak vuvesti plamu s odezshdu vdoma podgotovka odjagy k borbe s plamamu 2Перш за все підготуйте річ: почистіть від пилу і грубого забруднення.  Визначте вид утвореної плями. Свіжі плями такі як від фруктів та ягід, соків вивести значно легше. Застарілі плями можуть не вивестись взагалі. Тому не затягуйте з чисткою вашої речі.
Використовуючи засобом для видалення плям, спершу перевірте його дію у малопомітному місці (на внутрішньому шві, під поясом, кишенею).
Не можна:
–          Використовувати луги і лужні препарати при видаленні плям із вовняних тканин та тканин із натурального шовку. При чищенні виробів з бавовни та льону не слід користуватись кислотами.
–          Використовувати оцтову кислоту для обробки штучного шовку та тканин просякнутих гумою, а для синтетичних тканин розчинники.
kak vuvesti plamu s odezshdu vdoma podgotovka odjagy k borbe s plamamu 1Виводьте плями при хорошому освітленні. Замочіть одяг перед обробкою плями. Це дозволить уникнути розводів на тканині під дією препаратів.
Нанесіть засіб і тріть пляму коловими рухами до центру. Залиште засіб для видалення на 15-20 хв. на плямі. Не дозволяйте тканині і плямі висихати, це може пошкодити структуру тканини, або ж утворити іншу пляму і виїсти колір. Після видалення плями річ потрібно випрати і просушити, лише після сушки можна перевірити чи пляма зникла.
Якщо вивести плями з першого разу не вдалося, повторіть процедуру 2-3 рази.

 

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня