ruuk
Home / Краса/Здоров'я / Що таке мотивація. 12  способів мотивації

Що таке мотивація. 12  способів мотивації

Що ж таке мотивація? Як вона може вплинути на наше життя?

Мотивація – це поштовх з “середини”. Те що стимулює і спонукає до дії. Мотивація дозволяє отримувати більшу віддачу від роботи, отримати моральне задоволення від діяльності і отримати бажаний і якісний результат.

 1. Навчіться ігнорувати неважливі для вас речі. Ми розсіюємо увагу на різні фактори, предмети, чужі думки – це ослаблює нас. Ігнорування неважливого, економить енергію і допомагає залишатися сконцентрованими і продуктивними в роботі.
 2. Посміхайтеся. Сміх допомагає запобігти стресу.
 3. Займайтесь спортом. Спорт допомагає привести в тонус тіло, зняти психологічну напругу робочого дня.
 4. Створіть для себе комфортне робоче місце. Неважливо де ви працюєте, важливо щоб вам було зручно, комфортно. Доповніть своє робоче місце деталями, приємними для вас дрібницями (фото, вазон, календар з цікавими картинками, різнокольоровими стікерами тощо.).
 5. Читайте. Журнали, газети, книги, історії…. Це дає нам знання, вчить бути успішними.
 6. Переключайтесь між проектами і задачами. Довга і нудна робота стомлює, втрачається увага і ми починаємо допускати помилки. Робіть паузи, переключайтесь з головної роботи на менш важливу коли відчуєте що не можете закінчити справу чи вирішити проблему. Так ми зможемо відпочити і знову сконцентруватись.
 7. Створюйте цілі. Заведіть щоденник, записуйте чіткі цілі, плани, щоденну роботу. Наша свідомість працює краще, коли ми вже бачимо завдання, а не витрачаємо час на його формування.
 8. Нагороджуйте себе. Після кожного виконаного завдання, проекту, нагородіть себе. Неважливо що це буде: бокал вина, нові туфлі, чи похід у SPA, важливо щоб ви отримали задоволення від виконаної роботи.
 9. Приймайте поразки. Невдачі, як і успіх, є лише результатом наших дій. Страх потерпіти поразку – є найбільшим ворогом мотивації. Працюйте над собою, боріться і надійтесь на краще.
 10. Створіть нагадування. Нагадуйте собі для чого ви працюєте, ваші цілі і мету, що з цього отримаєте.
 11. Навчіться говорити «НІ». Говоріть «ні» своїм розвагам, депресіям, ліні.
 12. Спілкуйтесь з позитивними людьми. Позитивні, оптимістичні, енергійні люди поділяться настроєм, зададуть правильний напрям вашій енергії.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Один коментар

 1. Багато мотиваційних порад є у книгах автора Романа Кушніра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня