ruuk
Home / Різне / Основні типи жінок які оточують чоловіка

Основні типи жінок які оточують чоловіка

Чому тільки описані типи чоловіків? А де ж типи жінок? – скоріше за все такі питання задають чоловіки, ознайомившись з попередньою статтею.

Основні типи жінок які оточують чоловіка, класифікаціяІ щоб нікого не ображати, ось вам типи жінок які оточують чоловіків.

 1. Жінка з раннім статевим життям. Хоча термін рано – поняття суб’єктивне, для когось це 13 років, а для когось і 20, або ж взагалі все що не в шлюбі рано. Для сучасного суспільства можна взяти такі дані, що швидше 17 років починати жити статевим життям – це рано. Розуміється чоловік може і не здогадуватись, що його дівчина-жінка почала статеве життя ще в 15, або, що партнерів у дівчини було в два рази більше ніж в нього.
 2. Жінка-нечупара. Тип жінки, що не вміє, або ж не хоче створювати комфорт на побутовому рівні. У такої жінки у квартирі срач і безлад, можна тільки здогадуватись як часто вона наводить чистоту вдома і відповідно чистоту свого тіла. Чоловіку з такою жінкою буде дуже не легко на побутовому рівні, особливо якщо він чистоплотний. Хоча для нього є варіант – найняти робітницю для дому.
 3. Жінка з шкідливими звичками. Куріння, алкоголь – аж ніяк не приваблює чоловіка. Уявіть як ви цілуєте дівчину з перегаром чи жовтими зубами))) Жах, чи не правда?
 4. Тип жінки в формі. Жінки що працюють у державних структурах, таких як: поліція, МНС, податкова тощо. Влада псує жінку, вони стають грубими, власними, що переходить і на їхнє особисте життя. Чоловікам ж подобаються інші, кому покладисті, кому ніжні, кому навіть дурненькі)))
 5. Жінка-керівник. Це те ж саме, що жінки в формі. Якщо вам як чоловікові кортить виконувати накази жінки вдома, вперед за пошуками жінки – керівника)))
 6. Неформалка. Сюди відносяться жінки – байкерші, рокерші, екзотичні танцівниці, жінки що повністю покриті тату, пірсингом чи туннелями. Якщо, чоловік і сам неформал то така жінка напевно є знахідкою, але чоловікові що працює в банку, в поліції, менеджером така жінка буде в диковинку)))
 7. Жінка що вірить у надприродне. Всі жінки вірять у сни, містику, ворожіння, та є дівчата, що надміру цим захоплюються. Такі особи обирають партнера по знаку зодіака, ходять до бабок-гадалок, можуть навіть самі ворожити, робити привороти і відвороти на коханого)))
 8. Мамині дочки. Такі дівчата виховуються в сім’ях де немає батька, або він є але не приймав участі у вихованні дочки, чи навіть участі в сім’ї. Жінки типу – мамина дочка, це незріла, несвідома особа, яка перш за все бігтиме за порадою до мами, і саме мама буде керувати сім’єю, аж до того що вказуватиме коли чоловікові спати з жінкою. А воно вам треба, дорогі чоловіки)))
 9. Різна вікова категорія – старші і молодші жінки порівняно з чоловіком. Найкращий союз чоловіка і жінки, коли чоловік старший мінімум на три роки і максимум на 7. Дуже молода жінка закатуватиме часті істерики, приблизно як дитина в іграшковій крамниці : «Ну купи…», «Ну звози…», «Я хочу…» це все що очікує чоловіка від молодої партнерші. Старша жінка (різниця більше 5 років за чоловіка) може стати «мамою», а не супутницею і порадницею. Крім того якщо чоловікові 25, а жінці 30 різниця не помітня, жінка якраз в розквіті сил. Але якщо чоловікові уже 35 , а жінці 40, тут уже і обвиші груди, не упруга попа, зморшки, а навколо молоді підтягнуті 30-ти річні жінки, тут уже чоловік повинен задуматись чи не вскочить він у гречку)))
 10. Основні типи жінок які оточують чоловіка, класифікація і відносиниТип жінки у пошуках принца. Жінки що чекають ідеалу, і це не молоденькі дівчата 15-17 років в рожевих окулярах, це жінки уже ближчі до бальзаківського віку. Такі панянки самі не знають, кого хочуть в партнери, вони скоріше шукають в чоловіках недоліки ніж достоїнства: «Він – низький…», «Він – лисий…», «Ось цей без квартири…», «А в цього ніс кривий…»
 11.  Розведені жінки і жінки з дітьми. Чоловіки часто називають таких жінок – розведена з прицепом. Перш ніж пов’язувати своє життя з такою особою, чоловікам варто замислитись чи готові вони пов’язати життя і з її дитиною. А потім і над тим по якій причині вона розійшлася з попереднім чоловіком. Такі жінки часто нещасні, шукаючи свого єдиного знову і знову наступають на ті ж граблі.
 12. Провінціалки. Дівчата та жінки що прибули в велике місто (для них, це будь яке місто більше за рідне село), і вдаючи з себе «багинь», королев, шукають чоловіка що для них зверне гори і подарує місяць. Це зверхні, недалекі дівчата що працюють продавцями на ринку і одягаються на секонхендах, при цьому у них завжди є новенький манікюр і вечірній макіяж….А раптом той єдиний надійде)))
 13. Татусеві дочки. Тип жінки чий батько авторитет, бізнесмен, займає високу посаду тощо. Такі жінки завжди порівнюватимуть свого потенційного чоловіка з батьком. А чоловік поруч з такою жінкою на своїй шкірі відчує керівну руку “хазяїна”-батька.
 14. Жінки що люблять погуляти. Дівчата та жінки який ми бачимо в інстаграм та інших соц мережах – секс-бомби з силіконом і накладними нігтями та віями. Сьогодні вона на Балі, завтра в Єгипті, через тиждень в Парижі, вона (жінка) не працює, в неї є уже спонсор, який за хороший м***т подарує шубу, а не пуховик)))
 15. Жінки – ледарка. Порівнюючи з нечупарою в жінки ледарки в дома може бути чисто. ЇЇ лінощі переважно розповсюджуються на роботу, кар’єру. Вона прагне сісти чоловікові на шию і нічого не робити, навіть дітей їй лінь виховувати, для цього є няні.
 16. Жінка-чайлдфри. Типи жінок які народжують і звільняють себе від відповідальності передаючи дитину на виховання бабусі тощо. І це ні як не пов’язано з тим що їй потрібно працювати заради майбутнього благополуччя дитини, ні , така жінка просто хоче вільно жити, розважатися.
 17. Бізнеследі-кар’єристка. Жінка в якої кар’єра на першому місці. І цим все сказано. Вона виходить заміж дуже пізно і народжує також, або взагалі не планує дітей, щоб не відволікатись від кар’єри.

Про жінок можна писати вічно… можна виділити ще й такі типи як: жінка-німфоманка, жінка-тихоня, жінка-скандалістка … та багато-багато інших… але я поки що зупинюсь лише на 17 вищепечечислених типах.

Ну ось і все. Всі типи жінок яких можна помітити навколо. А які типи жінок бачите Ви?

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Один коментар

 1. Ігор Орущак

  Дуже гарні дівчата!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня