ruuk
Home / Різне / Типи чоловіків що нас оточують

Типи чоловіків що нас оточують

Життя жінки на пряму пов’язане з чоловіком. Ми народжуємось, живемо, спілкуємось, одружуємось з чоловіками, при цьому часто навіть не замислюємось який тип чоловіка нас оточує. Так, так, чоловіки різні як в принципі і жінки, вони мають свій характер, темперамент. Обираючи собі супутника по життю, жінка несвідомо звертає увагу перш за все на тип чоловіка, а саме, на зовнішність, характер, статус тощо. Давайте  подумаємо які типи чоловіків у реальному житті нас оточують, і як це відбивається на жінках.

Типи чоловіків що нас оточують, характерТипи чоловіків:

 1. Чоловіки з брутальною професією. Чоловіки в формах – воєнні, поліцейські, слідчі, МНС… такі чоловіки, часто відсутні вдома, їх робота дуже небезпечна і цілодобова, при чому такі чоловіки працюють в жахливих умовах. З такою професією часто ризикують здоров’ям і життям. Якщо жінка обрала для життя чоловіка з формою, то спокійного життя їй не бачити. Це переважно стреси, переживання  і очікування.
 2. Підкаблучники. Тип чоловіка що повністю і беззаперечно підкоряється жінці. Слово жінки для такого чоловіка – закон. Жінка точно знає де і з ким її обранець, чого їй чекати. Але в такому союзі жінка довго не зможе жити, рано чи пізно вона захоче чоловіка з твердим характером і не тільки. Жінка з чоловіком підкаблучником часто заводить коханця.
 3. Чоловік з захопленням або ж екстримал.  Здавалось що поганого в тому, що у чоловіка є захоплення – рибалка, спорт, музика… З таким чоловіком на початку досить цікаво, вони навіть втягують в свої захоплення і жінку. Але згодом для жінки виникає проблема, оскільки її чоловік проводить весь вільний час з рибальськими снастями чи м’ячем… Жінка відчуваючи себе не головним персонажем в житті такого чоловіка починає шукати йому заміну, і рано чи пізно може піти від нього. З чоловіками екстрималами може статися інше, не розкрився парашут, не втримав керування мотоцикла, порвалась страховка…. ну що ж переживань для жінки багато, ті ж недоспані ночі, постійна відсутність чоловіка, ризик його життя.
 4. Мачо-мен. Чоловік що любить жінок, любить не одну і на одній не зупиняється. Його увага приділена лише жінкам, а конкретніше процесу зваблення жінок заради сексу. В одній статті про (що я знайшла на сторінках нету), вживається такий термін як п***оцентризм. Як би не приховував чоловік свою похіть, зберегти шлюб і життя з однією жінкою він не зможе. А для жінки з таким чоловіком все дуже сумно, постійні підозри, ревнощі і сльози, і відповідно розлучення.
 5. Чоловік що тільки обіцяє. Такий тип чоловіка завжди обіцяє, а на ділі своїх обіцянок не бачать і в принципі не роблять нічого щоб виконати їх. Жінка на початку стосунків вірить у свого коханого, вірить про щасливе життя – шуби, машини, квартири, відпочинки за кордоном…, в процесі спільного життя вірить у – «завтра зроблю…», «почну робити…», «треба зробити, але не сьогодні…»… В кінці-кінець жінка підсовує рукава і починає працювати як коняка щоб щось мати для сім’ї, а чоловік вперто доказує що «якби не він…», то нічого б жінка не мала… Кращий варіант для жінки – просто піти від вічних обіцянок.
 6. Типи чоловіків що нас оточують, фантазерЧоловік з фантазією. Такі типи чоловіків схожі на чоловіків що обіцяють. При цьому чоловік фантазер просто фантазує лежачи на диванні чи сидячи в офісі на безперспективній посаді. Він часто любить роздуми на типу: «якби я був босом…», «якби в мене була машина…», «якби я вмів…», і все, на цьому все і закінчується. Жінка як би не намагалась, але змінити чоловіка фантазера не зможе. В неї є два варіанти, перший – прийняти його таким як він є і пливти з ним по течії, другий – почати самій працювати і добиватись життя якого вона хоче. А чоловік нехай далі живе в своїх фантазіях.
 7. Чоловік що любить погуляти. Тут йде мова про чоловіка – тусовщика. Такий тип чоловіків любить погуляти з друзями на дискотеках, одягається молодіжно не зважаючи на свій вік. Часто виглядає безглуздо в молодіжній компанії, але його веселість, забавність, бере своє. Такий чоловік не перспективний, не серйозний, і часто безробітний, тому якщо і має попит у жінок, то це лише на дуже короткий час, інколи просто на ніч.
 8. Чоловік приймак. Тип чоловіків, що обрали жінку з великим – багатим приданим, а точніше пішли у прийми до сім’ї своїх дружини. Такі ж чоловіки самі нічого не варті, вони живляться лише статками своїй коханої, працюють в бізнесі її сім’ї, виконують дрібні справи… Та довго такі шлюби не тривають, сім’я дружини не захоче терпіти такого зятя-ледаря. Тому для жінки з чоловіком-приймаком є варіант піти на свої хліба, або ж підкоритися сім’ї і розлучитися. При цьому як в першому так і в другому варіантів жінка буде нещасливою.
 9. Чоловіки різної вікової категорії відносно жінок. З чоловіком молодшим жінка почувається також молодою.  Але крім того, жінка завжди є головною, керує стосунками. А для нормального свідомого чоловіка така позиція не є нормальною. Крім того завжди є варіант, що молодого чоловіка відведе така ж молода дівчина, оскільки молоде пружне тіло з легковажними думками краще ніж обвислі груди та трухляві сідниці. Або ж стосунки з жінкою по старше є лише для досвіду чи просто «для зливу». Краще для жінки просто уникати таких стосунків, або просто розважитись час від часу, але головне не закохатись.

Стосунки з чоловіком старшим за себе має теж декілька варіантів існування. Чоловіки обирають жінок доволі молодших за себе, просто люблять молодих дівчат, краще якщо така дівчина взагалі без досвіду в стосунках. Є варіант коли молоде тіло уже проїдається і чоловік йде шукати нове ще молодше і цікавіше. Є варіант коли все складається і утворюються сім’ї, тоді для жінки виникає інша проблема, швидка старість її коханого, що може швидше відправитись на той світ і залишити її саму чи з малолітніми дітлахами.

 1. Альфонс або жигало. Типи чоловіків що живуть за рахунок жінки. В таких чоловіків є лише інтерес гарно жити і не напрягатись. Часто такі чоловіки обирають жінок старших за себе. Жінка в цих стосунках може навіть не підозрювати про меркантильність свого обранця. А в один прекрасний момент такий чоловік зникає, інколи прихопивши частину майна жінки.
 2. Алкоголік, чоловік з кримінальним минулим чи просто лінивий. Такі чоловіки часто приховують себе, часто мають вроджену харизму і приваблюють жінок як метеликів на вогонь. Такі чоловіки не однозначні вони то притягують до себе і клянуться в коханні, то відштовхують, і можуть навіть підняти руку. Часто це випливає уже після весілля, коли жінка малює собі перспективи щасливого життя і велику сім’ю, а на ділі потрапляє до тирана і стає рабинею, служницею і грушою для биття.
 3. Мамин синочок. Типи чоловіків що характеризуються, як несамостійні, безініціативні, що не має чоловічого стержня в характері. Його виховала мати і подальшим життям теж керує мати. Навіть якщо такий чоловік одружиться це не надовго, мати зробить усе можливе для того щоб спровадити невістку.
 4. Чоловік що уже був одруженим. Розведений чоловік – чоловік що уже намагався створити смію. Тут важливо знати причину розлучення, хоча зі сторони жінки що прагне стосунків з таким чоловіком, це інформація одностороння і може бути не правдивою. Буває і таке, що другий чи навіть третій шлюб з розведеним чоловіком стає щасливим.
 5. Типи чоловіків що нас оточують, фантазерЧоловік з м’яким характером, здатний до істерик. Типи чоловіків , що не вміють приймати рішення, будь які проблеми вони зустрічають істерикою, криками, звинуваченням. Жінка поруч з таким чоловіком почувається невпевнено… їй приходиться самій приймати рішення. А так хочеться почуватися з чоловіком як за кам’яною стіною.
 6. Бізнесмен. Хороша партія для жінки. Бути забезпеченою, не перейматися проблемами, але чоловіки бізнесмени на те вони і бізнесмени, що живуть не з жінкою, а з бізнесом. Їх часто немає вдома, вони не бачать дітей і жінок, часто мають коханок, і холодний розрахунок щодо своєї сім’ї. Повноцінна сім’ї тут для жінки лише на папері.
 7. Чоловіки що бояться сім’ї. Так, так, є і такі типи чоловіків. Вони бояться відповідальності, жити для сім’ї, вирішувати сімейні проблеми, працювати не для себе, а для когось, радитись тощо. Такі чоловіки бояться статусу «одружений», вважаючи це клеймом, часто підсміюються над друзями називаючи їх «підкаблучниками», тільки тому, що одружені друзі керуються інтересами сім’ї, а не власними амбіціями. Насправді такі чоловіки повний нуль, що не можуть знайти свого особистого щастя.

Цікаво, а які типи чоловіків зустрічали ви?

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня