ruuk
Home / Різне / Правила орального сексу

Правила орального сексу

Опанувати науку та правила орального сексу не так просто як здається на перший погляд. Адже принести задоволення своєму коханому чоловікові чи жінці бажають усі. Причому такий еротичний акт є номером один у списку чоловічих і жіночих бажань.

Та через невпевненість, скутість, недосвідченість чи просто сором’язливість як жінки так і чоловіки нерідко припускаються помилок при бажанні принести оральне задоволення своєму партнеру.

І так, давайте розглянемо основні правила орального сексу як для чоловіків так і для жінок.

Правила орального сексу, куннілінгусДля чоловіків – правила орального сексу – куннілінгус:

 1. – правило : Жінка як правило збуджується повільніше ніж чоловік. Тому не приступайте відразу до основної справи, а спробуйте збудити її масажем, пестощами її тіла поки не відчуєте що вона збуджена.
 2. – правило: Коли ви уже впевнені що ваша партнерка збуджена перейдіть до пестощів стегон (їх внутрішньої та зовнішньої частини). Інколи ніжно, неначе ненароком торкаючись своїми губами її зовнішніх статевих губ.
 3. – правило: Обирайте пози які б в першу чергу подобались вашій партнерці – лежачи на спині, стоячи чи на колінах (жінка стоїть на колінах наближаючи свої геніталії до обличчя чоловіка). Спробуйте запитати жінку про позу в якій їй найзручніше.
 4. – правило: Поводьтеся ніжно. Грубощі можуть завдати неприємного відчуття та болю, і якщо жінка сором’язлива, то задоволення вона так і не отримає, а просто терпітиме весь процес. Спробуйте експериментувати, рухайтесь то вправо, то вліво, описуйте кола навколо клітора, при цьому спостерігайте що саме подобається партнерці.
 5. – правило: Стежте за тим щоб жінка була вологою. Працюйте всім язиком, водячи його навколо та зверху клітора.
 6. – правило: Стеж за діями жінки. Якщо вона відштовхує тебе чи притискає голову ближче – це свідчить про те що треба або ослабити тиск язика і ритм або ж навпаки його посилити.
 7. – правило: Під час куннілінгуса спробуй доповнити відчуття стимулювавши пальцями піхву чи анус. Якщо жінці це не сподобається вона сама про це повідомить забравши твою руку, або ж навпаки при піднесе сідниці для глибшого проникнення. Використовуй для стимуляції різні іграшки.
 8. – правило: Коли тіло жінки стає дуже напруженим, знай, що оргазм вже близько. При цьому варто прискорити темп і тиск пестощів. Після оргазму навпаки потрібно перейти на ніжні поцілунки, оскільки клітор стає дуже чуттєвим і тиск на нього може завдати болю.

Не соромтесь задавати питання своїй партнерці як і що їй подобається, але знайте міру в питаннях, оскільки під час пестощів часті питання можуть дратувати і відволікати. Краще дійте, а тіло жінки само підкаже так чи ні.

Правила орального сексу, мінет Для жінок – правила орального сексу – мінет:

1. – правило: Якщо ти противишся чи боїшся, то краще не погоджуватись на прохання чоловіка і не приступати до  орального сексу. Адже ви не зможете зробити приємно своєму чоловікові, а гидливість лише вб’є сексуальний настрій і розчарує вашого партнера.

2. – правило: Під час орального сексу намагайтесь сховати зуби, щоб не кусати і не пошкрябати ними член партнера. Хоча деяким чоловікам подобаються легкі покусування пеніса, але перш ніж самому експериментувати краще запитати про це партнера.

3. – правило:  Будьте ніжними. Різкі рухи, сильне стискання призведе лише до неприємних і больових відчуттів. Не намагайтеся повторювати рухи з порно фільмів, краще орієнтуйтесь на відчуття партнера.

4. – правило: Якщо у тебе немає досвіду чи навпаки ти майстриня орального сексу ніколи не пізно вчитися. Намагайся читати літературу чи переглядати навчальні відео ролики орального сексу освоюючи нові техніки мінету. Не забувайте питати партнера як йому подобається, а під час орального сексу направляти і уточняти твої рухи.

5. – правило:  Не починайте мінет з захоплення чи заковтування усього члена. Більшість рецепторів знаходиться на голівці пеніса. Це стосується жінок що не мають досвіду. Освоївши техніку глибокого мінету зможете дивувати свого чоловіка новим вмінням.

Правила орального сексу, про мінет6. – правило: Чоловікам подобається коли при закінчені жінка ковтає сперму. Якщо смак чи запах сперми викликає рвотний рефлекс завжди можна сплюнути її в заздалегідь приховану хустинку. Але не варто показувати гидливість до сперми партнеру, не варто вибігати з кімнати як тільки чоловік еякулює, краще дозвольте партнеру закінчити на будь-яку частину тіла.

І найголовніше правило як для жінок так і для чоловіків: особиста гігієна як до так і після сексу обов’язкова і необхідна.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня