ruuk
Home / Краса/Здоров'я / Мова кольорів або вплив кольору на людину

Мова кольорів або вплив кольору на людину

Мова кольорів або як колір впливає на наш тип характеру.

Якою мовою ти розмовляєш?

Запитання на перший погляд може здатися наївним: в житті та на роботі – українською, або ж російською, з друзями – суржиком…, тобто – в залежності від обставин.

А якщо задати питання по-іншому, наприклад: Яких кольорів твоя мова? 

Тут уже потрібно замислитись.

Мова кольорів що такеЩо ж таке мова кольорів?

Вчені довели, що людина здатна “розмовляти” ще й мовою барв. Не дарма ж ми здатні розрізняти майже 20000 відтінків, так і мова кольорів багатогранна.
Як виявилося, колір впливає не тільки на зір, але й на смак, слух, нюх і навіть на дотик. Колір може викликати відчуття щастя і, навпаки, сум. І кожна людина реагує на відповідні кольори по-різному. Є кольори, яких ти інстинктивно уникаєш – вони можуть викликати у тебе тривогу або злість. Інші ж, навпаки – радують тебе, і ти надаєш їм перевагу в одязі, в прикрасах.
Психологи склали таблицю, завдяки якій можуть визначити характер людини, її схильності та уподобання – варто лише згадати, який колір тобі до вподоби.

Давайте згадаємо які кольори нам подобаються і порівняємо їх з рисами характеру.

Отже, твоя мова кольорів:

Білий.
Люди що полюбляють білий колір – дуже імпульсивні особистості, легко впадають в екстаз, мають розвинену уяву. Такі особистості люблять спокій та мир. Білий колір імпонує мрійникам, і як привило, людям з парапсихологічними здібностями, або ж розвиненою інтуїцією. Негативним проявом їхнього характеру є заздрість.

Червоний.
Прихильники червоних відтінків – це люди пристрасні, хочуть бути лідерами. Але це їм удається лише тоді, коли вони навчаться керувати своїми емоціями, позбутися амбіцій. Вони рідко страждають від докорів совісті, люблять життя і прагнуть досягти втілення своїх бажань.
Коло уподобань “червоних” дуже велике – головне, щоб був присутній азарт: від мистецтва і картярства до автоперегонів та онлайн ігор. “Червоні” – запальні, але швидко відходять.

Рожевий.
Любителі рожевих тонів – дуже м’які люди, які все життя перебувають у світі мрій, казок і очікування дива. Вони мріють про високе кохання. Зустрічі з реальністю переносять погано – це для них катастрофа. “Рожеві” часто підводять друзів, оскільки переоцінюють свої сили, обіцяючи більше ніж можуть зробити, бо живуть у світі ілюзій.

Голубий.
Прихильники темно-небесного кольору – це мандрівники, які прагнуть знань. Серед них багато військових. Темно-голубий – колір артистів. Вони, як правило, легко досягають успіхів, поставленої мети та багатства. У житті, мов на сцені, прагнуть чути оплески на свою адресу. Люблять подорожувати. Ясно-голубий – мрійники, романтики, люблять подорожі, спрямовані до моря, до води. Дуже товариські, мають багато друзів. Глибоко страждають, якщо залишаються на самоті. Вони багато дають, але стільки ж хочуть одержати взамін.

Коричневий.
Це люди врівноважені, що тягнуться до знань. Надають перевагу самоті, тиші. Їх відзначає суворість, стійкість, бережливість. Вони твердо і міцно стоять на ногах. Здебільшого вони не викликають довіри, але на них можна покластися.

Сірий.
Темно-сірий дарує своїм прихильникам логічність мислення, любов до науки й техніки, уміння розв’язувати найскладніші проблеми. Темно-сірий тон очищає: він з’являється в снах, долає хворобу проблеми в коханні. Прихильники цього тону люблять порядок. Якщо позбутися скутості, в коханні легко досягнути легкості й невимушеності. Прихильники світло-сірого тонів розумні, розсудливі, швидкі й невгамовні. Їхня відкритість допомагає їм знайти друзів. Однак вони не виносять жодних обмежень – навіть самі їх створюють. Цей тон – колір бажання втекти від себе і труднощів. Такі люди дуже вразливі, погано реагують на шум, гамір та спеку.


Зелений.

Прихильники темно-зеленого – вперті й наполегливі. Вони забезпечують Мова кольорів та типи характерусобі й іншим усі земні блага, солідні й респектабельні. З них виходять талановиті банкіри й архітектори. Хоча вони дуже потайні. Глибоко страждають через нещасливе кохання. Хоча мають сильну волю і можуть здолати будь-які труднощі. Ясно-зелений – це колір естетів, які цінують співробітництво, ніжність і м’якість. Відзначаються почуттям справедливості, партнерства. Вони розумні, мають ораторські здібності. Недоліком є те, що вони не вміють слухати.

Жовтий.
Любителі жовтого завжди прагнуть до  влади, вміють концентрувати силу і волю й спрямовувати їх туди, де вони принесуть найбільшу користь. Такі люди вміють добиватися успіху і в науці і на сцені, а також плідно працювати і відпочивати. Вони відкриті, чуттєві, щедрі і користуються успіхом.

Фіолетовий.
Люди цього кольору незвичні, прагнуть свободи, незалежності і простору. Їхнє життя сповнене сюрпризів. Вони товариські, люблять інтелектуальне спілкування. Відчувають потяг до всього таємничого, незрозумілого, прагнуть відшукати їхню розгадку. Любителі пурпурного захоплюються швидкістю і не бояться небезпеки. Але фізично досить слабкі, їм варто займатись спортом.

Чорний.
Любителі чорного завжди готові до боротьби. Це колір бунту, стихії, екстриму. Вони не завжди вміють реально оцінити  ситуацію, а тому часто програють, через що глибоко страждають. Та не залежно від мети, прихильники чорного вперто йдуть вперед, не зупиняючись і на пролом. Вони легко закохуються і бувають коханими.

Також потрібно пам’ятати, що мова кольорів інтернаціональна. В кожній країні є певні відмінності сприймання кольору.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня