ruuk
Home / Діти / Температура у дитини. Що слід пам’ятати

Температура у дитини. Що слід пам’ятати

Якщо ви підозрюєте що у вашої дитини температура перш за все не хвилюйтесь.  Щоб переконатись що ваша дитина дійсно захворіла зробіть наступне:

  • Доторкніться до чола дитини щокою, губами (перевіряти температуру рукою небажано, оскільки лоб здаватиметься гарячим, якщо ваша рука холодна);
  • Поміряйте температуру якщо ви бачите що дитина має погане самопочуття, бліда, або її морозить, чоло гаряче, а очі блищать;
  • Вимірювати температуру щонайменше двічі на день (зранку та ввечері), але краще частіше.

Як правильно виміряти температуру дитини?

 Найефективніший спосіб виміряти температуру – це поставити градусник під пахву дитини. Ртутний градусник ні в якому разі не можна класти у рот, оскільки його легко розбити або ж розкусити. Для немовлят краще використовувати вушний або ж електронний градусник. Стрічка-показник дає найменш точні покази температури, хоча вимірювати нею найпростіше.

temperatura Слід пам’ятати, що нормальною для дітей до року є температура від 36,0 до 37,5 градусів.

Ознакою захворювання може бути температура вище 38 градусів, і лише в тому випадку, якщо вона підвищується швидко. Ледь підвищена температура не є ознакою поганого стану здоров’я дитини. Інколи хвороба може протікати без або ж із заниженою температурою тіла. Також температура тіла може підвищуватись і під час активних ігор (переважно в спекотну погоду), або ж від надмірного тепла (одягу, зневоднення). Якщо дитина відпочивши від ігор (до півгодини), і далі продовжує температурити, то ймовірно це ознака хвороби.

Як знизити температуру в дитини?

При температурі обов’язково зверніться до лікаря. Викличте лікаря додому, або ж прямуйте самі в поліклініку (бажано це зробити не на громадському транспорті, а власним авто або ж таксі). Якщо температура дуже висока викличте швидку. Якщо ви самі звернулись в поліклініку з температурою не чекайте в коридорі у черзі. Відразу ж повідомте в реєстратуру, медсестрі чи лікарю і попросіть провести вас з дитиною в бокс-палату.

Якщо ви чекаєте лікаря вдома. Дайте дитині відповідно віку дозу сиропу від температури (лише при температурі вище 38 градусів). Давати сироп що містять парацетамол дитині до трьох місяців не можна.

Коли температура спадатиме, в дитини спостерігатиметься надмірне потовиділення. В цей час давайте дитині багато пити кімнатної температури. Варто поміняти одяг і постільну білизну коли темература спаде.

Дочекайтесь приходу лікаря. Не варто давати ліки які радять вам знайомі, родичі. Не використовуйте поради бабусь, народну медицину. Ви не знаєте чим може хворіти ваше дитя чи зашкодити з непризначених лікарем засобів.

Постарайтесь не панікувати і метушитись у будь якій ситуації. Ваша турбота, поведінка відволіче дитину від болю і дискомфорту.

Читайте статтю про перший рік розвитку дитини по місяцях 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12).

 

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня