ruuk
Home / Дім/інтер'єр / Як вивести плями з одягу вдома. Підготовка одягу до боротьби з плямами.

Як вивести плями з одягу вдома. Підготовка одягу до боротьби з плямами.

Як вивести плями з одягу вдома? Ми дамо вам поради по використанні препаратів для видалення плям, що продаються в будь якому магазині, так і засобів , котрі можна знайти у вас вдома.

Перш ніж вивести плями з одягу, потрібно підготувати річ і дотримуватися певних правил, що дозволить досягнути більшого ефекту при чистці. Недотримання простих правил при  чищенні однієї плями може спровокувати появу інших.
kak vuvesti plamu s odezshdu vdoma podgotovka odjagy k borbe s plamamu 2Перш за все підготуйте річ: почистіть від пилу і грубого забруднення.  Визначте вид утвореної плями. Свіжі плями такі як від фруктів та ягід, соків вивести значно легше. Застарілі плями можуть не вивестись взагалі. Тому не затягуйте з чисткою вашої речі.
Використовуючи засобом для видалення плям, спершу перевірте його дію у малопомітному місці (на внутрішньому шві, під поясом, кишенею).
Не можна:
–          Використовувати луги і лужні препарати при видаленні плям із вовняних тканин та тканин із натурального шовку. При чищенні виробів з бавовни та льону не слід користуватись кислотами.
–          Використовувати оцтову кислоту для обробки штучного шовку та тканин просякнутих гумою, а для синтетичних тканин розчинники.
kak vuvesti plamu s odezshdu vdoma podgotovka odjagy k borbe s plamamu 1Виводьте плями при хорошому освітленні. Замочіть одяг перед обробкою плями. Це дозволить уникнути розводів на тканині під дією препаратів.
Нанесіть засіб і тріть пляму коловими рухами до центру. Залиште засіб для видалення на 15-20 хв. на плямі. Не дозволяйте тканині і плямі висихати, це може пошкодити структуру тканини, або ж утворити іншу пляму і виїсти колір. Після видалення плями річ потрібно випрати і просушити, лише після сушки можна перевірити чи пляма зникла.
Якщо вивести плями з першого разу не вдалося, повторіть процедуру 2-3 рази.

 

Про admin

Перегляньте також

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування

Як привчити дітей до здорового харчування? Таким питанням задаються батьки, адже здоров’я дитини на пряму …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *