ruuk
Home / Краса/Здоров'я / Антисептики для рук або наскільки ефективні санітайзери

Антисептики для рук або наскільки ефективні санітайзери

В той час коли з полиць магазинів зникають захисні маски, спиртові салфетки та антисептики для рук – виникла потреба виготовлення їх власноруч.

Давайте розберемось, наскільки ефективні санітайзери в боротьбі проти вірусів зокрема проти COVID – 19.

Антисептик для рук або наскільки ефективні санітайзериЩо входить до складу антисептика?

Загальнодоступні антисептики з полиць магазинів являють собою гелевий розчин. До складу таких розчинів входить: етанол, н – пропанол та ізопропанол, або ж іншими словами спирти різних видів. Гелеподібну структуру їм надають згущувачі – поліакрилова кислота та ефіри. Для захисту рук від пересихання також добавляють гліцерин та екстракти Алоє Вера, ментол та інші екстракти запаху, що маскує спирт та надає можливість яскраво упакувати та рекламувати антисептики.

Чи дієві антисептики?

Дослідження показали що ефективними дезінфікуючими засобами проти коронавірусних бактерій та засобами для обеззараження поверхностей являються антисептики для рук на основі спиртів в концентрації не менше 60%.

Антисептик для рук або наскільки ефективні санітайзериТобто після обробки рук антисептиком вірус практично зникає. А це ще раз доводить, що санітайзери  для рук на основі спиртів дійсно ефективні.

Окрім шкідливих бактерій антисептики знищують і потрібні бактерії та грибки на руках. Тому варто користуватися санітайзерами лише тоді, коли мити руки з милом немає можливості. Спирт в складі антисептиків дійсно змиває захисний жир з шкіри. Але і часте миття рук з милом не гірше руйнує захисний бар’єр. Природня мікрофлора рук відновлюється досить швидко, це відбувається за рахунок переміщення мікроорганізмів з ліктєвої частини руки.

Антисептик для рук або наскільки ефективні санітайзериЯк правильно обрати антисептики?

В складі антисептика повинно бути не менше 60 % спирту, найкраще якщо його є від 70 до 95%. Для повноцінної обробки рук та дезінфекції поверхностей антисептика повинно бути не менше 1-2 мл.

Антисептики є найбільш популярними засобами захисту в профілактиці коронавірусу. Тому обробка рук ніколи не буде зайвою після громадського транспорту та перед прийомом їжі. Дезінфекція рук не надає повної безпеки. Ефективніше протистояти поширенню вірусу ми зможемо ,  якщо не будемо з’являтися в людних місцях без нагальної потреби, дотримуватися карантину. Це не складно, правда?

Читайте також: маски медичні від covid-19.

Про Наталія

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня