ruuk
Home / Різне / Чи має жінка в декреті право втомлюватись?

Чи має жінка в декреті право втомлюватись?

Материнство – це не тільки щастя, але і безкінечна і невдячна робота! А жінка в декреті – це і мама, і кухарка і покоївка…

Чи має жінка в декреті право втомлюватись від сім’ї, дітей та домашніх справ?

Чи маєжінка в декреті право втомлюватись? різні думкиЧитаючи жіночі форуми часто натикаюсь на такі теми, в яких жінки жаліються на те, що втомились від рутинної роботи. В таких темах люди діляться на дві категорії:

1. Навіщо родити, виходити заміж, створювати сім’ю, якщо потім плакатись і жалітись на втому?

2. Це нормальний стан для жінки в декреті, і він ніяк не пов’язаний з післяродовою депресією.

Існує думка що жінка не може втомлюватись, що відпочинок їй не потрібний і що втома від чоловіків, дітей, домашніх клопотів, постійних переживань вирішення тисячі дрібних проблем – це нонсенс. А якщо все ж таки жінка втомилась, це все її вина і їй потрібно всього на всього переглянути свою поведінку, адже у втомі вина вона сама.

Мало хто може зрозуміти що бути в дома, в декреті – це все одно що жити на роботі. Ні, у тебе є години для сну, ти навіть можеш вийти погуляти, але твоя робота завжди з тобою, ти завжди на поготові і розслабитись не можеш. Зарплату тобі не платять, при цьому можуть лише звинувачувати, що ти вдома «прохолоджуєшся» і при цьому ще смієш нити. Хоча в загальному – ти щаслива жінка і мама.

Чи маєжінка в декреті право втомлюватись? думка чоловіківЩо думають про жінок в декреті чоловіки?

Чоловіки ж мають свою версію. Для них, жінка яка плаче що втомилась перш за все істеричка, і її потрібно навпаки зайняти ще більшою роботою, оскільки лише від того, що вона немає що робити і лізуть в голову різні дурниці.

Більшість чоловікам не зрозуміти, що діти і рутина робота витягують всі соки, виносять мозок, забирають всі сили. Крім того далеко не всі чоловіки здатні побути з дітьми хоча б день, поки жінка відпочиватиме. Не чоловіча це справа няньчити дітей.

Для чоловіка робочий день закінчується і він уже стомився, а для відпочинку йому потрібна і сауна, і друзі,  і час для себе. Для жінки робочий день не закінчується ніколи, навіть вночі. Для неї вихід в магазин без дітей уже свято. А зваливши на себе таку гіпервідповідальність, жінка часто стає «загнаною», нервовою, дратівливою, бо хто ж як не вона може зробити свою сім’ю щасливою. Свою сім’ю, але часто не себе.

Адже материнство – це марафон на по життєву дистанцію. Пробігти який і не втратити здоровий глузд досить складно. А для цього потрібно хоча б короткі перепочинки щоб зібратися з силами.

Читайте також права вагітних жінок та особливості трудової діяльності жінки згідно з Законом України про працю…

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня