ruuk
Home / Краса/Здоров'я / Чим шкідливе утримання від сексу

Чим шкідливе утримання від сексу

Секс являється природньою потребою організму. Сексопатологи, психологи та лікарі заявляють, що довге утримання від сексу грозить певними наслідками для організму як чоловіків так і жінок. Особливо під ризик попадають молоді люди.

Так довготривале утримання від сексу річ досить серйозна, оскільки чоловіки страждають фізично, а жінки навпаки психологічно.

Наслідки утримання від сексу у чоловіків

 • Чим шкідливе утримання від сексу для чоловіківЗниження потенції. Чоловікам легше задовільнити себе не маючи постійного партнера. Якщо чоловік хоче, то він знаходить (скажемо так об’єкт) для задоволення своїх бажань. Тому найчастіше утримання у чоловічої статті вимушене – військова служба, армія, важка фізична робота, хвороба… Після чого виникають проблеми з потенцією навіть у самих юних і фізично здорових чоловіків.
 • Втрата сексуальної втіхи. Нема сексу нема бажання, нема бажання нема і задоволення. Утримання для чоловіків від сексу більше року загрожує стресом для організму, і після такого перериву сексуальні функції чоловіка можуть і не налагодитись.
 • Онанізм. Дослідження сексопатологів твердять , що молоді люди які до початку нормального статевого життя звикли до онанізму, можуть не відчувати задоволення в сексі. Такі чоловіки мають проблеми у спілкуванні з жінками.

Наслідки утримання від сексу у жінок

 • Чим шкідливе утримання від сексу для жінокВтрата оргазму. Часто жінки жаліються на відсутність оргазму. Вчені довели, що при відсутності сексу мозок надсилає організму сигнал, що сексуальна функція йому не потрібна. Тобто, організм звикає, а вірніше забуває що таке секс і для чого він потрібний. Відповідно жінка і перестає відчувати оргазм. Щоб краще зрозуміти уявіть що ви космонавт. Побувши в космосі деякий час, ви повертаєтесь на Землю і не можете ходити. Чому? А все через те, що ваше тіло просто забуло як це робити.
 • Психологічні розлади. Відсутність сексу приводить до накопичення емоцій перш за все негативних, а це призводить до неконтрольованої агресії та поведінки. Напевно всі не раз чули, як кажуть про знервовану та емоційно неконтрольовану жінку. Чого саме їй не вистачає?
 • Статева відраза. Важливо щоб інтимне життя було з тою частотою яка підходить саме Вам. Всі люди різні відповідно і для кожного періодичність статевих актів також різна. Для когось займатись сексом потрібно декілька разів вдень, для інших достатньо раз в тиждень чи навіть в місяць. Головне що потрібно пам’ятати, то це не варто змушувати себе і своє тіло займатись сексом при відсутності бажання. Не потрібно робити сексуальне життя обов’язком. Від цього може виникнути статева відраза.
 • Депресія. Частково належить до психологічних розладів. А саме сексуально незадоволена жінка починає «копатися в собі», шукати недоліки, вважає себе неповноцінною, не привабливою. Відповідно ж такою і стає на фоні розвинутої депресії.

І на закінчення, варто нагадати що під час сексу виділяються гормони щастя – ендорфіни, які підносять настрій і відновлюють психічний стан. Тому, займайтесь сексом і робіть один одного щасливими.

Читайте також правила орального сексу.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня