ruuk
Home / Різне / Чого потрібно уникати в сімейних відносинах?

Чого потрібно уникати в сімейних відносинах?

Стосунки між людьми досить складна річ. Особливо складними є відносини між чоловіком та жінкою. І щоб все було як у казці – жили довго та щасливо і померли в один день, поєднуючи життя у шлюбі, чоловік та жінка кожного дня намагаються будувати своє майбутнє. Адже в сімейних відносинах важлива кожна деталь, кожне слово і кожен жест.

Як же побудувати ці відносини так, щоб не виникало конфліктів, претензій та образ?

Чого потрібно уникати в сімейних відносинах?

Дев’ять НЕ у сімейних стосунках:

 1. Чого потрібно уникати в сімейних відносинах? 9 неНЕ можна лягати спати посварившись. Яка б причина не підштовхнула подружжя на конфлікт, не варто лягати спати з негативними емоціями. Краще відкласти проблему до наступного дня і провести ніч обнявши один одного. Від цього і сон кращий і стосунки міцніші.
 2. НЕ можна приймати серйозні рішення не порадившись з партнером (чоловіком чи дружиною). Насправді ж, не важливо якого плану питання – серйозне чи ні. В сімейних відносинах рішення варто приймати узгодивши, інакше можуть накопичуватись образи, які в один момент дадуть тріщину у стосунках. Для щасливих відносин варто – обговорювати, обговорювати і ще раз обговорювати…
 3. НЕ можна порівнювати теперішніх партнерів з минулими. Таке порівняння веде до розчарування, ревнощів та образ. Запам’ятайте, минуле на те воно і минуле щоб про нього не згадувати. Ви будуєте стосунки з тим кого обрали, а обираючи знали про усі достоїнства і недоліки партнера.
 4. Чого потрібно уникати в сімейних відносинах? 9 не в стосункахНЕ втягуйте у конфлікти сім’ї третю особу. Мами, бабусі, друзі, колеги – у всіх є своє життя проблеми і сім’ї, нехай ними і займаються. Адже порад і порадників може бути безліч, і не факт що їхні поради підуть на користь вам. Треба пам’ятайте, ваша сім’я – ваші проблеми і більше нікого ці проблеми не можуть стосуватись.
 5. НЕ можна зневажливо ставитись до друзів та родичів партнера. Навіть якщо свекруха відьма, не варто про це казати вголос. Зневажливе ставлення може викликати злість та ранити партнера, адже мова йде про дорогих для нього людей. Відностесь до людей які вам неприємні дипломатично Зважайте на почуття свого партнера.
 6. НЕ порівнюйте доходи. У вашій сім’ї спільний бюджет – прекрасно. Не грайте в гру хто вище стрибне, навіть якщо приносити левову частку в сімю. Фінансове питання веде не лише до суперечок, але найчастіше і до розлучень.
 7. Чого потрібно уникати в сімейних відносинах? 9 не в сімейних стосунках НЕ критикуйте нові захоплення. Навіть якщо ви не розумієте захоплень свого партнера, це не означає що вони не мають право на існування. Окрім того, любите людину, любіть і його захоплення, ну хоча б поважайте.
 8. НЕ переслідуйте. Довіряйте партнеру, не перевіряйте його пошту, повідомлення, соціальні мережі… Поважайте особистий простір. Контролюючи людину яку любите, ви перш за все не поважаєте себе і свої почуття.
 9. НЕ забувайте про свята, спільні дати… Романтика, подарунки, сюрпризи допоможуть розбавити сірі будні новими емоціями і почуттями. Навіть якщо ви не придбали подарунка, увага і те що ви пам’ятаєте визначну дату  покажуть ваші старання та любов.

А все що потрібно в сімейних відносинах це любов, повага та взаєморозуміння.

Читайте також чим шкідливе утримання від сексу.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня