ruuk
Home / Взуття / Дитяче взуття та правила підбору

Дитяче взуття та правила підбору

«Як правильно підібрати дитяче взуття на малюків»? «Який вибір дитячого взуття правильніше: по довжині стопи чи дещо більше»? «Якою повинна бути підошва правильного дитячого взуття»? «Чому краще приміряти дитяче взуття на обидві ноги»? «Чи варто носити взуття, в якому вже ходили інші діти»?

Такими питаннями задаються батьки при виборі взуття для своєї дитини. Давайте розглянемо на що  і чому потрібно звернути увагу при виборі взуття дітям. І так:

«Як правильно підібрати дитяче взуття на малюків»?

У малюків ще не повністю сформовані нервові закінчення ніг, а самі вони ще не можуть зрозуміти і вчасно пояснити батькам, що черевички їм стали малі і що це їх турбує. Саме тому в перші роки життя необхідно регулярно вимірювати ноги дитини один раз в три місяці, щоб переконатися, що розмір взуття, яке він носить, вірний. Взуття підібране вірно не повинно ніде давити і тиснути, ні по ширині ні по довжині.

«Який вибір дитячого взуття правильніше: по довжині стопи чи дещо більше»?

Дуже важливо, щоб взуття мало вдосталь простору для пальців – 15 мм. це оптимальна відстань між великим пальцем ноги і внутрішньою стінкою взуття.
Цей простір дає можливість стопі подовжуватися при кроці і зберігає місце для росту ноги. При такій відстані пальці ніг у взутті не підгинатимуться, і розвиток деформації стопи буде зведена до мінімуму. Вийміть устілку із взуття і поставте на неї ногу дитини. Якщо 15 мм додаткової довжини в ділянці носка закриті ногою – взуття мале. Якщо від кінчика великого пальця до стінки внутрішньої частини носка взуття більше 15 мм – взуття велика. Якщо взуття сидить занадто вільно в п’яті і підйомі, не щільно обхоплює ногу – взуття занадто широка. Це також шкідливо для ноги, так як вона буде в постійній напрузі, намагаючись утриматися в черевику. Завеликий черевик не підтримує і не фіксує ніжку дитини, тоді як занадто маленький стискає стопу, деформуючи її, і перешкоджаючи правильному росту.

«Якою має бути підошва правильного дитячого взуття»?

Основним є: чим молодша дитина, тим більш тонкої і гнучкої повинна бути підошва. Не забувайте перевіряти на гнучкість підошву, купуючи нову пару взуття дитині. Жорсткі черевички для малюка брати не варто. Якщо при перевірці на гнучкість підошву важко зігнути вам, то дитячій ніжці це зробити ще складніше. При жорсткій підошві, дитина може спіткнутися при ходьбі і впасти. Перші черевички малюка, в яких він тільки почне ходити, повинні бути з невеликим каблучком, щоб запобігти завалювання малюка назад. Перша взуття не повинна заважати малюкові і обмежувати його руху. Нога повинна відчувати себе абсолютно вільною. Крім того, треба періодично перевіряти стан взуття малюка. Якщо підошва стирається нерівномірно і черевиків деформований від неправильної постановки ніг при ходьбі, необхідно звернутися до лікаря.

«Чому краще приміряти дитячу взуття на обидві ноги»?

Усі ніжки дітей індивідуальні. У деяких дітей широкі стопи, у інших – вузькі. Склепіння стопи у одних високі, інші низькі. Часто спостерігається різниця в розмірі між правою і лівою ногою. Ця різниця може варіюватися від половини розміру і більше, тому при покупці нового взуття рекомендується приміряти взуття на обидві ноги.

«Чи варто носити взуття, в якій вже ходили інші діти»?

Взуття зношується індивідуально, відбиваючи особливості будови ніг свого власника. Навіть якщо розмір той самий, взуття має форму зносу, яка не підходить для наступного власника, що може призвести до деяких м’язовим деформацій.

Надівши взуття на ногу ви повинні врахувати 6 етапів, що забезпечать правильно підібрати взуття дитині.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня