ruuk
Home / Діти / Як адаптувати дитину в дитячому садку

Як адаптувати дитину в дитячому садку

Для кожної дитини дитячий сад – це стрес і страх залишитись без батьків з чужими людьми.yak-adaptuvati-ditinu-v-dityachomu-sadku1

Як адаптувати дитину в дитячому садку? Як батькам зробити адаптацію свого чада в дитсадку легшою, «безболісною»?

Як підготувати дитину до нового етапу в житті?

Перш за все спробуйте залишити дитину на годину чи дві з бабусею, дідусем, тіткою, людиною яку малюк знає, це дозволить зрозуміти дитині що матуся повернеться до нього.

Визначившись з садком познайомте дитину з вихователями. Частіше розповідайте про дитячий сад, хто туди ходить, що там відбувається, як там весело проводити час і гратися з іншими дітками.

Зробіть дитині режим дня дитсадка. Так ви зможете легше будити дитину зранку.

yak-adaptuvati-ditinu-v-dityachomu-sadku2Привчіть дитину їсти, одягатися, вмиватися, ходити на горшок. Звісно навички виробляться не відразу, але це полегшить перебування дитини в садку.

Починайте водити в сад на невеликий проміжок часу. Залишайте на 1-2 години.  Не затягуйте період розставання з дитиною в групі. Перевдягніть, попрощайтесь, ще раз нагадайте дитині що ви скоро повернетесь і передавши її вихователю (якщо дитина плаче і не хоче йти), швидко вийдіть з групи.  Переважно діти в яслах плачуть 5-10 хвилин, потім відволікаються і заспокоюються.

Через 5-7 днів збільшуйте перебування малечі до обіду. Приблизно через два тижні (можна і швидше, це залежить від самої дитини), пробувати залишати на денний сон. І так поступово збільшуйте тривалість перебування дитини на весь день.

Дозвольте дитині взяти з собою улюблену іграшку, так з ним буде його вірний друг з яким не страшно.

yak-adaptuvati-ditinu-v-dityachomu-sadku3Пам’ятайте в період адаптації дитина може стати нервовою, дратівливою, втратити апетит. Будьте терплячими, такий період триває 2-3 тижні.

Іноді адаптувати дитину в дитячому садку тяжко, тоді приходитися переривати перебування  в дитячому садку. В такий період розповідайте малечі про сад, діток, вихователів.

Адаптувати дитину в дитячому садку досить важко. Будьте ніжні, терплячі і наполегливі зі своєю дитиною, не використовуйте крик і насильства.

У ВАС ВСЕ ВДАСТЬСЯ. УДАЧІ.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня