ruuk
Home / Різне / Люди в соціальних мережах

Люди в соціальних мережах

В час технологій інтернет став частиною нас самих, ми живемо в соціальних мережах, працюємо та ведемо особисте життя. Наш профіль наповняється різною інформацією, а по стрічці новин можна взнати все що нас цікавить. Знайомі та друзі все частіше дізнаються про наше життя з фотографій та постів. Ми лайкаємо, постимо, твітимо… знаходячись думками в соціальних мережах а попою на роботі, вдома, на відпочинку чи навіть на унітазі))) Люди в соціальних мережах поділяються на певні типи. Ми пропонуємо зручну класифікацію в якій ви зможете знайти себе , або ж своїх знайомих.

І так, люди в соціальних мережах поділяються на:

 1. Люди-консультанти. Це люди, що вирішили заробляти в інтернеті. Вони з ранку до ночі розміщують оголошення в своєму аккаунті, напрошуються в друзі, призивають стати частиною їхньої команди, купити їхній товар. Інколи ми не звертаємо на таких людей уваги, швидко прокручуємо стрічку новин, ігноруємо їхні повідомлення…, а коли вони дійсно дістають, кидаємо в чорний список, видаляємо з друзів, відписуємось від їхніх новин або забороняємо запрошувати до спільноти.
 2. Тип людини-щастя. В таких людей безліч фотографій, по них ми взнаємо коли вони сьогодні прокинулись, що п’ють на сніданок (каву чи чай), в якому одязі йдуть на роботу чи відпочивають, чим обідають – вечеряють, де гуляють, що купують та інші подробиці свого життя. Вони постять цитати відомих людей, яскраві картинки, лайкають фото своїх знайомих чи пухнастих звірят. У своїх світлинах завжди усміхнені і життєрадісні, а кожен пост повний оптимізму. Їхній любимий хештег #щаслива… а ще їм часто заздрять інші жителі соціальних мереж, тихо гортаючи їхню стрічку новин і переглядаючи нові фотографії.
 3. Люди в соціальних мережах, типи людейТип нещасливої людини в соціальних мережах. Це саме і є ті люди, що тихо гортають новини і фото людини – щастя. Такі суб’єкти постять важкі цитати і уривки роздумів, сумні картинки з інтернету, іхній акаунт переважно насичений чорними та сірими тонами та сумними смайликами.
 4. Людина-загадка. Профіль такої людини створений десь 5-8 років тому і лежить “мертвим” в соціальній мережі інтернету. Така особа час від часу заходить онлайн, але новин чи постів від неї немає. Про життя таких друзів ми взнаємо через інших знайомих чи при особистій зустрічі, але аж ніяк не з соціальних мереж.
 5. Людина-репост. Такі люди не часто публікують дані свого життя, вони люблять просто робити репости. Це різні вікторини, призи, рецепти, поради, тести (наприклад «Ким ви були в минулому житті?»). Такий контент не несе важливої інформації, але він не є нав’язливим, тому переважно ігнорується.
 6. Людина-щоденник. Це люди, що накопичують інформацію. Що, де , коли? Вони постять новини, від: «Цей цуцик шукає господаря…» до «політичні новини…».
 7. Люди-блогери. Такі типи людей пишуть від свої роздуми, поради та ідеї. Вони знімають власні відео, пишуть статті де обов’язково має бути силка по якій потрібно перейти на блог чи сайт. До них повинні всі прислухатись, репостити чи лайкати адже блогери поганого не порадять)))
 8. Людина-відлюдник або герой (це вже вам обирати). Рідкісний вид людини яка не зареєстрована в жодній соціальній мережі, в неї немає пошти чи навіть інтернету. Такі люди взнають інформацію з перших вуст, при зустрічах чи по телефоні. Інколи вони і просять показати фотографії тих чи інших спільних знайомих в мережі, але самі вступати в ряди інтернетоманії не бажають.

Ось таке сучасне суспільство і сучасні люди в соціальних мережах.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня