ruuk
Home / Різне / Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини?

Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом сім’я. Та це не означає, що вони одинакові. Кожен з них особистість що має свої почуття, погляди та інтереси. І треба навчитися жити так, щоб кожен з них був особистістю при цьому залишаючись єдиним цілим.

Що чоловік повинен робити для дружини

 1. Не чекати, що вона тобі щось винна

чоловік повинен для жінкиЯ тебе послухав, тепер твоя черга. Я тобі зробив послугу тепер ти мені винна.

 1. Фізична близькість

Цей пункт не про секс. Фізична близькість в чоловіків та жінок дуже різні. Жінкам дуже важливі тактильні відчуття, такі як обійми, тримання за руки, поцілунки.

 1. Вечеря

Не чекай від неї вечері,  сніданку, обіду. Навіть якщо твоя дружина не ходить на роботу, це не означає що вона не стомлюється. Діти, домашній побут з дня в день важка та виснажлива праця, яка не має вихідних, лікарняних та відгулів. Тому зроби сніданок сам, купи вечерю чи приготуй сам, дай їй відпочити від кухні.

 1. Відпочинок

Дай їй відпочити, годинку – другу чи навіть день. Це стосується і дітей, забери їх погуляти, а тим часом дружина відпочине.

 1. Даруй подарунки

що чоловік повинен дя жінки На етапі зустрічань, ти дарував їй в подарунки, водив в кафе та ресторани, намагався вразити. Не забувай і зараз дивувати свою дружину. Для цього не потрібно дорогих шуб та діамантів. Ідучи додому з роботи купи її улюблений шоколад, квіти чи вино, проведи з нею вечір за переглядом фільму.

 1. Слухай її

Якщо дружина тобі щось розказує, вона просто хоче виговоритись. Слухай її, слухай та поменше коментуй, не намагайся виправляти, критикувати чи висміювати.

 1. Роби компліменти

Ти вважаєш свою дружину красивою? Так кажи їй про це, і чим частіше тим краще.

 1. Дай їй можливість випустити пару

Якщо вона сердиться, дай їй можливість покричати, поплакати, просто випустити пар,  і побачиш що скоро вона заспокоїться та сама прийде миритися до тебе.

 1. Дай їй виспатися

Якщо в тебе вихідний дай їй можливість виспатися, особливо тоді як вона всю ніч вставала до твоєї дитини.

 1. Цінуй її

Цінуй те що вона робить: пере твої брудні речі, прибирає твій будинок, готує смачну їжу, доглядає твоїх дітей. Пам’ятай, як вона пожертвувала своєю кар’єрою, часом та саморозвитком заради дітей і сім’ї.

 1. Прикладай зусилля

Так як вона старається заради вашої сім’ї, старайся і ти.

 1. Підтримуй її

Жінки часто забувають про себе на благо сім’ї. Допоможи їй не загубити себе, мотивуй її, хвали, дай можливість займатися тим що їй подобається.

 1. Вибачайтесь

чоловік дя жінкиЧоловіки і жінки по різному відносяться до конфліктів та сварок. Чоловіки можуть легко забути причину сварки, жінки ж будуть накручувати себе і переживати ще довгий час. Так що краще навчись вибачатися навіть якщо ти і правий.

 1. Поважай її думку

Навіть якщо ти не згідний з її думкою, вибором чи поглядами – поважай її. Вона особистість і має право мислити по – іншому. Розмовляй з дружиною, а не вказуй що їй робити.

А твою думку що чоловік повинен робити чи не робити для своєї дружини?

Про Наталія

Перегляньте також

буряк на зиму

Буряк на зиму

Буряк на зиму. Страви з буряка в нашому раціоні займають далеко не останнє місце. Без …

Один коментар

 1. ваш блог чудовий, і мені це дуже подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня