ruuk
Home / Різне / Як написати статті на сайт.

Як написати статті на сайт.

Читання книжок, інформативної літератури тощо…може бути досить важким для сприйняття. Що уже казати про інформацію на екрані. Якщо Ви хочете, щоб читачі звернули увагу на статті на Ваших сайтах та блогах, Ви повинні переконатися що інформація яку намагаєтесь донести легко читати. Статті, які приємно і легко читати приведуть до того, що відвідувачі будуть частіше повертатися. Це призведе до більшої відвідуваності, отже і рейтингу Вашого сайту. У цій статті, ми дамо пять порад про те, як покращити записи та статті і збільшити відвідуваність сайту, блогу. Отже, як написати статті на сайт?

Перш за все ЗОСЕРЕДЬТЕСЬ НА ВАШІЙ АУДИТОРІЇ.

Переконайтесь що Ваші тексти не є складними аудиторії для якої пишете.  Якщо Ваш блог чи сайт створений для дітей, тексти повинні бути легкими і простими. Якщо, Ваша аудиторія це – вчені з докторським ступенем, текст може бути набагато складнішим.

Порада 1: Чіткі пункти/абзаци

Створюйте чіткі абзаци. Починайте абзаци з найважливішої інформації. З того, що змусить читача прочитати весь запис/статтю і затриматись на сайті. Пишіть короткі абзаци (7- 8 речень).

Порада 2: Короткі речення

Намагайтеся писати короткі речення. Такі речення легше читати і зрозуміти ніж довгі. Крім цього, в коротких реченнях, Ви будете робити менше граматичних помилок. Довгими вважають речення, що містять більше 20 слів.

Порада 3: Важкі слова

Обмежте використання слів, які важко читати та розуміти. Кількість термінів та складних слів вживайте відповідно до своєї цільової аудиторії. Пам’ятайте, що читати з екрану монітора, чи телефона, набагато важче. Слова що містять чотири або більше складів вважають важкими для читання.

Порада 4: Використовуйте перехідні слова

Текст можна зробити набагато зручнішим для читання якщо використовувати перехідні слова (сигнальні слова). Такими словами є «найважливіший», «тому що», «таким чином», «крім цього» та інші…Ви підсумовуєте свою інформацію та головну думку. Якщо в тексті потрібно протиставити думку вживайте слова «так само», «в той час», «як» тощо. Слова «отже», «тому» та інші, допоможуть зробити висновок у записі, статті.

Використання перехідних слів будуть як зв’язка між реченнями. Співвідношення між реченнями стає очевиднішим, читачі краще розуміють зміст тексту, якщо правильно використовувати ці види слів.

Порада 5: Різноманітність

Щоб текст був привабливим для читача зробіть його різноманітнім. Використовуйте синоніми. Деякі люди використовують слова «і» або «занадто» та інші, дуже часто. Замінюючи такі слова синонімами, Ви зробите текст зручнішим і не таким незграбним для читання.

Висновок

Отже, щоб зробити текст легким і доступним для читача, щоб читач і надалі відвідував Ваш сайт, блог. Ви маєте переконатись що текст легко читається, чи текст не є важким більш ніж необхідно. Уникайте довгих речень та абзаців. Використовуйте слова перехідні слова та синоніми.

Крім того, Ваш текст повинен бути написаний за правилами типографії. Не використовуйте дрібний шрифт. Слідкуйте за тим, щоб відстань між лініями була досить широкою.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня