ruuk
Home / Різне / Причини розлучень в шлюбі

Причини розлучень в шлюбі

Створити сім’ю – багато розуму не потрібно. А ось зберегти її, розвивати стосунки і бути щасливими протягом життя – є клопіткою і важкою справою. Коли в сім’ї виникають негаразди, дуже важко розібратися в проблемі, піти на компроміс і визнати свої помилки. За статистикою 9 з 10 шлюбів приречені на розлучення. Проте фахівці впевнені, що при правильному підході вирішення проблем ці 7 з 10 шлюбів можна врятувати. Якими ж є причини розлучень в сім’ях? Що заважає підтримувати здорові стосунки в шлюбі?

Отже, перш за все отруюють стосунки нещирість, брехня і зрада. Це віддаляє чоловіка і дружину, створює бар’єр, вбиває довіру. А без довіри, неможливо побудувати міцні і дружні відносини. При цьому одні підозри породжують образи, не прощення, ревнощі.

prichiny-razvodov-v-brakeРевнощі викликають бажання контролювати свого партнера (чоловіка чи дружину). Знати коло його спілкування, думки. Недовіра, підозрілість є супутніми ревнощів, а вони є вірним шляхом до розлучень.

Часто подружжя своїми необдуманими вчинками, уїдливими і грубими словами відштовхують свою половинку. Причиняючи душевні рани викликають не прощення і ненависть, що вбиває любов.

Нерідко у сім’ї існує критика. Постійні докори, негативні сова, пресинг , невдоволення, порівняння з іншими не є здоровими стосунками. Це призводить до замкнутості одного із партнерів, або ж ідентичну відповідь до сказаного.

Критика це також і відсутність взаємної поваги. Неможливо любити людину, яку не поважаєш.

Ще однією причиною розлучень є невміння вирішувати конфлікти. Подружжя повинно вміти знаходити компроміс, вміти поступатися, визнавати свої помилки. Відстоюючи свою думку, бажання доказати свою правоту призводить до того, що партнери не чують один одного, і не розуміють що саме не влаштовує в стосунках.

Егоїзм і маніпуляції – це також причини розлучень. Адже, себелюбство, приховане управління людиною, гра її почуттями і слабкостями – є ознакою «хворих» стосунків. А лінь, не бажання розвиватися, бачити і допомагати розвитку своєму партнеру нищить сім’ю.

Інколи здається, що в сім’ї все гаразд, є взаємоповага, допомога, любов, але стосунки прісні і не приносить задоволення. Робота, втома, життєві турботи, призводять до дефіциту спілкування між чоловіком і жінкою. Це призводить до відчуження. Нудьга і одноманітність, відсутність нових вражень, скудне інтимне життя – від таких сірих буднів, подружжя починають шукати гострих відчуттів на стороні чи в згубних звичках.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня