ruuk
Home / Різне / Як зустріти Новий 2017 рік – Рік Червоного Вогняного Півня

Як зустріти Новий 2017 рік – Рік Червоного Вогняного Півня

Новий рік уже не за горами і ми все частіше задаємо собі питання як зустріти Новий 2017 рік? Як задобрити Червоного Вогняного Півня в новорічну ніч так, щоб протягом року нас супроводжувало щастя, успіх, любов та гармонія? Саме на ці питання ми і відповімо у нашій статті.

Рік Вогняного Півня 2017Що принесе нам 2017 рік Червоного Вогняного Півня?

За китайським календарем Рік Червоного Вогняного Півня почнеться 28 січня 2017 року. Символ року Півень несе в собі оновлення, переміни в житті кожної людини, а також і в країні. В цьому році найбільше повезе цілеспрямованим і впертим особистостям. Так Вогняний Півень допомагає лише тим хто не лінується і має велику силу волі для досягнення поставлених цілей.

Як і де зустріти новий 2017 рік Вогняного Півня?

Вогняний Півень цінує сімейні традиції, тому астрологи радять зустріти Новий Рік в колі сім’ї і друзів. Астрологи також радять відкласти поїздки на деякий час (декілька днів), а бо ж подорожувати лише з сім’єю. Ні в якому разі не можна зустрічати 2017 рік окремо від сім’ї, оскільки це призведе до розбіжностей і образ протягом усього року. Постарайтесь також не конфліктувати під час самого святкування, шукайте компроміси будьте стриманими.

Найкращим для святкування буде велике коло друзів і рідних, тих людей яких ви хочете бачити протягом року біля себе.

А що одягнути для зустрічі Вогняного Півня?

Якщо ми зустрічаємо Червоного Вогняного Півня то сміло можна одягати всі відтінки червоного, від яскрава червоного до бордового. Астрологи рекомендують не зупинятись на червоних відтінках а поєднувати свій образ з оранжевим, жовтим, рожевими кольорами, не завадять також і фіолетові та сині відтінки. Оскільки господар Нового Року славиться своїм барвистим кольором, поєднаними відтінками ви точно привернете увагу Вогняного Півня.

З прикрас астрологи рекомендують золото (чи під золото), а також перлини (можна штучні). Такі прикраси повинні лише доповнювати ваш образ і не перевантажувати великими деталями.

Новий Рік 2017Що приготувати на стіл?

Яке меню приготувати на Новорічний стіл? Астрологи радять не зупиняти свою фантазію і готувати те що вам найбільше до вподоби. Найважливіші стави які привернуть увагу Вогняного Півня – це м’ясо та риба (морепродукти). А щоб упіймати «птицу счастья» за хвіст, астрологи радять обов’язково на стіл ставити фрукти, цим ви залучите в дім гроші та благополуччя.

Стіл як і минулого року краще прикрасити свічками (живим вогнем), а також червоним кольором (серветками, фруктами, скатертиною, посудом тощо).

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня