ruuk
Home / Діти / Заняття для дітей з мамою (2-3 роки)

Заняття для дітей з мамою (2-3 роки)

Кожного дня, кожної миті Ваша дитина пізнає навколишній світ. Кожен його крок – це нове відкриття, яскраве враження, незабутнє досягнення. Заняття для дітей та наші картинки допоможуть зрозуміти як використовуючи навколишній світ допомогти Вашій дитині розвиватися в правильному напрямку. В першу чергу картинки акцентують увагу на ознайомленні з довкіллям, поповненням словникового запасу, математичних уявлень, розвиток пам’яті, уваги тощо. Варто пам’ятати, що картинки це лише орієнтир. Давайте можливість дитині міркувати і пропонувати свої варіанти і відповіді, навчайте його пояснювати чому він так думає. Це навчить формувати свою думку. Такі навички знадобляться дитині в подальшому навчанні.

Важливо, щоб Ваші заняття з дитиною проходили не більше 10 хвилин, оскільки працездатність дитини у цьому віці невелика. Такі навчальні картинки допоможуть зробити Ваше спілкування з дитиною більш захоплюючими і цікавим.

zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-rokizanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki1 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki2 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki3 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki4 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki5 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki6 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki7zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki8 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki9 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki10 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki11 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki12 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki13 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki14 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki15 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki15 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki16 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki17 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki18 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki19 zanyattya-dlya-ditej-z-mamoyu-2-3-roki20

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня