ruuk
Home / Різне / Чоловік та його мама

Чоловік та його мама

Чоловік та його мама…або чому чоловіки живуть з мамою.

Мандруючи жіночими форумами, помітила певну  тенденцію тем: «Зустрічаюсь з чоловіком все прекрасно, але турбує одне в своїх 25 досі живе з мамою…», «Мій хлопець в свої 33 живе з мамою. Це норма?» та інші питання, яких пов’язує лише одне тема. Саме проживання чоловіка з мамою та залежність від неї турбує не одну дівчину. І не дарма, мама похилого віку та синок тою чи іншою мірою «доросла дитина» (інфант) – це не до добра. Саме з таких історій починаються деякі американські фільми про маніяків)))

Чоловік та його мама або які ж можуть бути причини для молодого самодостатнього чоловіка жити з мамою? Як до цього варто відноситись?

Чоловік та його мама, і дівчинаУ моєї подруги зав’язався роман з молодим красивим, доглянутим і забезпеченим чоловіком. Йому 35 років, розраховує на серйозні стосунки і шукає наречену – дуже хоче сім’ю і дітей. Здавалось би, що потрібно ще для дівчини.  Але є одне НО! На кожному фото він з мамою, на побаченнях він декілька разів звітує мамі по телефону (де він, з ким, що робить, коли повернеться) , навіть на роботі в кабінеті фото його матері. Не дивно, що  кандидатури на роль дружини і матері потомства вибирає та оцінює мати… Не дивно і те, що ці всі кандидатури не підходять і швидко міняються (що і відбулося через деякий час з моєю подругою).

Задаю питання ще раз. Що може спонукати дорослого чоловіка жити з мамою? І розглядаю такі варіанти:

 1. Чоловік занадто молодий. Причина ніби зрозуміла. Жити з батьками під час навчання в інституті та декілька років після поки не назбирає коштів на власне житло (хоча б орендоване) – є нормальним. Такого чоловіка важко назвати інфантильним, скоріш за все це далекоглядність в майбутнє.
 2. Чоловік та його мама, доросла дитинаДоросла дитина. Якщо чоловік в свої 30 не поспішає жити самостійно, і його влаштовує той факт, що мати пере його білизну, прибирає за ним, готує і годує. При цьому він не відчуває дискомфорту, що не бере участь в сімейному бюджеті, а всі зароблені кошти тратить на себе. Інколи в домі мами і з’являється потенційна наречена, і мама ніби і не проти, але варто молодим людям почати планувати спільне майбутнє, як все змінюється і мати робить все можливе, щоб прогнати дівчину, і щоб синочок не покинув створене нею гніздечко.
 3. Не має можливості жити окремо. У наш час кризи, не так легко чоловікові заробити на своє житло і навіть орендувати його. Якщо ж звичайно у нього немає багатих дідусів та бабусь, тіток, дядів чи забезпечених батьків, що можуть подарувати сину житлову площу. Ну життя таке, і не ми обирали в якій сім’ї народитись. В такій ситуації дорослого чоловіка визначає його внесок у сімейний бюджет. У випадку дівчини хочеш чи ні потрібно налагоджувати відносини з мамою, якщо мама звичайно йде на зустріч.
 4. Чоловік не хоче брати відповідальності на себе. Тут мова не про кредит на квартиру щоб жити окремо, і навіть не «ніхто не вічний (це про маму) а я один». Я про лінощі пробувати починати, вчитися і заробляти, для нової уже своєї сім’ї не опираючись на когось. У стосунках “чоловік та його мама”, йому просто вигідно жити з мамою.
 5. Чоловік хворий або доглядає за батьками. Ситуацій в житті може бути безліч. Обмеженні можливості через хворобу сковують певними обов’язками. Тут потрібно уже оцінювати сам факт хвороби (чоловіка чи його близьких ) і те як це вплине на життя нової вашої сім’ї (чи готова дівчина до цього). З іншої сторони взятий чоловіком на себе обов’язок доглядати за своїми рідними є високим показником зрілості.
 6. Чоловік є прихильником великої сім’ї. Такі сім’ї у нас рідкість (якщо не враховувати ситуацій що немає де жити і покоління бабусь живуть разом з внуками-правнуками), але є сім’ї-культи де у великому будинку живуть на різних поверхах діти з своїми сім’ями і дітьми. В таких сім’ях завжди панує щастя, турбота, взаємодопомога, якщо і є конфлікти все вирішується або ж замовчується. Це ж сім’я.
 7. Психологічна травма. Інколи після певних життєвих труднощів (розводу, зради, смерті) людина повертається туди де її підтримають і пожаліють. Депресії та горе обезсилюють, а батьківський дім може лікувати і надати нових сил почати все заново. Головне щоб таке перебування-лікування у батьківському домі не стало хронічним.
 8. Чоловік та його мама, мамин синокМаленька таємниця – він мамин синочок. Найгірший варіант для дівчини. В такого чоловіка закон один: жінок може бути багато, а мама – одна. Для таких чоловіків є одна жінка на світі. Вони покірно слухають матір, а якщо потенційна наречена чи уже законна дружина буде проти, то її чекає приниження та побої. В таких сім’ях жінка є рабинею, служницею та інкубатором. А якщо жінка піде, то мама знайде кращу.

І на закінчення теми “чоловік та його мама”. А ви вважаєте чоловіка, що обирає життя під «маминою спідницею» психологічно нестабільним, дефективним?

Про admin

Перегляньте також

буряк на зиму

Буряк на зиму

Буряк на зиму. Страви з буряка в нашому раціоні займають далеко не останнє місце. Без …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня