ruuk
Home / Різне / Чоловік та його мама

Чоловік та його мама

Чоловік та його мама…або чому чоловіки живуть з мамою.

Мандруючи жіночими форумами, помітила певну  тенденцію тем: «Зустрічаюсь з чоловіком все прекрасно, але турбує одне в своїх 25 досі живе з мамою…», «Мій хлопець в свої 33 живе з мамою. Це норма?» та інші питання, яких пов’язує лише одне тема. Саме проживання чоловіка з мамою та залежність від неї турбує не одну дівчину. І не дарма, мама похилого віку та синок тою чи іншою мірою «доросла дитина» (інфант) – це не до добра. Саме з таких історій починаються деякі американські фільми про маніяків)))

Чоловік та його мама або які ж можуть бути причини для молодого самодостатнього чоловіка жити з мамою? Як до цього варто відноситись?

Чоловік та його мама, і дівчинаУ моєї подруги зав’язався роман з молодим красивим, доглянутим і забезпеченим чоловіком. Йому 35 років, розраховує на серйозні стосунки і шукає наречену – дуже хоче сім’ю і дітей. Здавалось би, що потрібно ще для дівчини.  Але є одне НО! На кожному фото він з мамою, на побаченнях він декілька разів звітує мамі по телефону (де він, з ким, що робить, коли повернеться) , навіть на роботі в кабінеті фото його матері. Не дивно, що  кандидатури на роль дружини і матері потомства вибирає та оцінює мати… Не дивно і те, що ці всі кандидатури не підходять і швидко міняються (що і відбулося через деякий час з моєю подругою).

Задаю питання ще раз. Що може спонукати дорослого чоловіка жити з мамою? І розглядаю такі варіанти:

 1. Чоловік занадто молодий. Причина ніби зрозуміла. Жити з батьками під час навчання в інституті та декілька років після поки не назбирає коштів на власне житло (хоча б орендоване) – є нормальним. Такого чоловіка важко назвати інфантильним, скоріш за все це далекоглядність в майбутнє.
 2. Чоловік та його мама, доросла дитинаДоросла дитина. Якщо чоловік в свої 30 не поспішає жити самостійно, і його влаштовує той факт, що мати пере його білизну, прибирає за ним, готує і годує. При цьому він не відчуває дискомфорту, що не бере участь в сімейному бюджеті, а всі зароблені кошти тратить на себе. Інколи в домі мами і з’являється потенційна наречена, і мама ніби і не проти, але варто молодим людям почати планувати спільне майбутнє, як все змінюється і мати робить все можливе, щоб прогнати дівчину, і щоб синочок не покинув створене нею гніздечко.
 3. Не має можливості жити окремо. У наш час кризи, не так легко чоловікові заробити на своє житло і навіть орендувати його. Якщо ж звичайно у нього немає багатих дідусів та бабусь, тіток, дядів чи забезпечених батьків, що можуть подарувати сину житлову площу. Ну життя таке, і не ми обирали в якій сім’ї народитись. В такій ситуації дорослого чоловіка визначає його внесок у сімейний бюджет. У випадку дівчини хочеш чи ні потрібно налагоджувати відносини з мамою, якщо мама звичайно йде на зустріч.
 4. Чоловік не хоче брати відповідальності на себе. Тут мова не про кредит на квартиру щоб жити окремо, і навіть не «ніхто не вічний (це про маму) а я один». Я про лінощі пробувати починати, вчитися і заробляти, для нової уже своєї сім’ї не опираючись на когось. У стосунках “чоловік та його мама”, йому просто вигідно жити з мамою.
 5. Чоловік хворий або доглядає за батьками. Ситуацій в житті може бути безліч. Обмеженні можливості через хворобу сковують певними обов’язками. Тут потрібно уже оцінювати сам факт хвороби (чоловіка чи його близьких ) і те як це вплине на життя нової вашої сім’ї (чи готова дівчина до цього). З іншої сторони взятий чоловіком на себе обов’язок доглядати за своїми рідними є високим показником зрілості.
 6. Чоловік є прихильником великої сім’ї. Такі сім’ї у нас рідкість (якщо не враховувати ситуацій що немає де жити і покоління бабусь живуть разом з внуками-правнуками), але є сім’ї-культи де у великому будинку живуть на різних поверхах діти з своїми сім’ями і дітьми. В таких сім’ях завжди панує щастя, турбота, взаємодопомога, якщо і є конфлікти все вирішується або ж замовчується. Це ж сім’я.
 7. Психологічна травма. Інколи після певних життєвих труднощів (розводу, зради, смерті) людина повертається туди де її підтримають і пожаліють. Депресії та горе обезсилюють, а батьківський дім може лікувати і надати нових сил почати все заново. Головне щоб таке перебування-лікування у батьківському домі не стало хронічним.
 8. Чоловік та його мама, мамин синокМаленька таємниця – він мамин синочок. Найгірший варіант для дівчини. В такого чоловіка закон один: жінок може бути багато, а мама – одна. Для таких чоловіків є одна жінка на світі. Вони покірно слухають матір, а якщо потенційна наречена чи уже законна дружина буде проти, то її чекає приниження та побої. В таких сім’ях жінка є рабинею, служницею та інкубатором. А якщо жінка піде, то мама знайде кращу.

І на закінчення теми “чоловік та його мама”. А ви вважаєте чоловіка, що обирає життя під «маминою спідницею» психологічно нестабільним, дефективним?

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня