ruuk
Home / Різне / Навіщо потрібен чоловік?

Навіщо потрібен чоловік?

Зустрічаючись з подругами за чашкою кави, ми часто обговорюємо лише одну тему – чоловік. А точніше проблеми з своїми чоловіками. Часто чуючи від жінок скарги на те, що: мало заробляє, п’є, б’є, пропадає з друзями, не допомагає з дітьми та в домашніх справах, їздить на рибалку, грає в ігри, не хоче інтиму, гуляє та інше. Слухаючи їхні сімейні історії, я часто про себе думала, навіщо такі жертви – мучити себе? Заради чого? Щоб суспільство називало вас повноцінною сім’єю? Навіщо терпіти, якщо вас не цінують? Для чого жінці потрібен чоловік?

Ось і в мене виникло питання –  а навіщо потрібен чоловік?

Відвідавши жіночі форуми та розпитавши знайомих жінок, напросились ось такі висновки.

Навіщо потрібен чоловік жінкамЧоловік потрібен:

 1. Так заведено в суспільстві. Ми звикли виходити заміж бо так треба, бо що скажуть рідні, сусіди? Не вийшла заміж значить з нею щось не так. Самотня жінка з дитиною в нашому суспільстві вважається неповноцінною. І відповідно всі негаразди жінки терплять бо бояться, маючи приклади ще гірших чоловіків серед подруг, та своїх же батьків. Напевно це вже історією закладено, де жінка бере те «що попало» коли, наприклад, під час війни на селі залишався один чоловік і то кривий- горбатий зате чоловік. Ось і закріпилось, що бери те що є, і радій що не одна.
 1. Для зачаття дітей або вірніше щоб у дітей був батько. Часто жінки терплять фізичні та моральні знущання, при цьому свято вірять що все заради дітей. Що з таким батьком дітям буде краще ніж без батька. В мене є подруга яка в дитинстві разом з братом не одноразово були свідками як батько «виховував» їхню матір. При цьому подруга часто захищала матір, а ось старший брат завжди стояв мовчки і не вмішувався. Пройшов час і діти повиростали і по створювали свої сім’ї: при цьому дівчина не давала себе ображати, зате її старший брат частенько бив свою дружину. Так до чого виховувати нових тиранів і калік з хворою психікою. Буває і таке, що діти будучи свідками як батько б’є матір вважають це нормою, і уже в дорослому віці не вміють захистити себе (а це мало не 70% наших жінок).
 1. Для фінансової стабільності. Щоб забезпечував мене і дитину – такі жінки є і будуть. Вони впевнені, що чоловік їм винен. Вони користуються його коханням, положенням і крутять ним як можуть. А якщо чоловік не влаштовує, то вони знаходять іншого. Буває і навпаки жінка боїться, що будучи сама та ще й з дітьми вона просто не впорається, не зможе забезпечити їх всім необхідним. Тому і терпить чоловіка заради фінансового забезпечення.
 1. Для інтиму. Для сексу? У наш час знайти коханця або ж просто чоловіка для інтиму не так і складно. Хоча для жінки вихованої в консервативній сім’ї або ж набожній, чоловік повинен бути першим і єдиним.
 1. Щоб не було самотньо. Страх самотності теж спонукає наших жінок терпіти свого обранця. Бути покинутою, нікому не потрібною, не бажаною – такі думки переважають у жінок з заниженою самооцінкою. Саме вони є жертвами і переважно мовчать і просто жаліють себе, навіть не намагаючись змінити ставлення до себе.
 1. Для роботи по дому. Ну до кого як не до чоловіка ми звертаємось щоб переставити шафу, пересунути ліжко, зробити ремонт, відремонтувати кран у ванній))) Смішно? Але певний відсоток жінок саме для цього і тримають (інакше не скажеш) чоловіка. Самодостатній жінці, що сама фінансово незалежна, виховує дітей, має коханця, чоловік потрібний саме для того як то кажуть «щоб було»))) або як висловилась одна знайома : «А на дивані біля телевізора хто спати буде?»
 1. Щоб кохати його. Ну це найприємніше. І ось вам варіанти. Щоб був опорою, для любовний утіх, підтримкою, жилеткою і грушею для биття, батьком для дітей, цікавим співбесідником і просто щоб був поруч)))

Так без чоловіка краще, свобода – повна свобода дій (відповідно як і для чоловіка без жінки), але з часом на заміну свободи приходить самотність, пустота, і ось тоді як для чоловіка так і для жінки це все круто міняє. Забуваються фінанси, секс, і приходить вона – любов. І пам’ятайте кожен сам коваль свого щастя, за вас ніхто чоловіка не обирав. Тому вам самим і оприділяти для чого потрібен чоловік.

Ну і декілька слів про статистику на яку натрапила я на одному з жіночих форумів. Опитування було створене чоловіком.

Навіщо жінці потрібен чоловік?

 Навіщо потрібен чоловік, статистика

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня