ruuk
Home / Діти / Дитячі захворювання

Дитячі захворювання

Для хвороб, що отримали назву дитячі інфекції (дитячі захворювання), характерно те, що хворіють на них, як правило у дитинстві. До гострих дитячих інфекцій відносять:

 • КІР
 • КРАСНУХУ (червону висипку)
 • СКАРЛАТИНУ
 • ДИФТЕРІЮ
 • КОКЛЮШ
 • ЕПІДЕМІЧНИЙ ПАРОТИТ (свинку)
 • ВІТРЯНУ ВІСПУ
 • ПОЛІОМІЄЛІТ
 • АНГІНА

Більшість з цих хвороб дуже швидко поширюються і при цьому заражають велику кількість дітей. У людей, що перехворіли на них, залишається досить стійкий імунітет.

Вакцинація допомагає знизити захворювання на більшість із них. Однак вакцини не завжди дають стійкий імунітет. До того ж, унаслідок різних причин не всі діти мають профілактичні щеплення.

Попередження інфекцій є провідним принципом охорони здоров’я дітей.

Якщо дитина захворіла, її поведінка змінюється: вона плаче, відмовляється від їжі, стає млявою, не грається, негайно зверніться до лікаря!

Не займайтеся самолікуванням!

При перших симптомах хвороби – звертайтесь до лікаря!

Дитячі захворювання та їх профілактика

Інфекційні захворювання (дитячі захворювання) виникають у наслідок проникнення в організм хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів або найпростіших)та їх розмноження і негативного впливу на нього. Процес взаємодії хвороботворного мікроорганізму і організму людини називається інфекцією. Якщо при цій взаємодії виникають порушення фізіологічних функцій, що проявляються хворобливими ознаками (симптомами), то це свідчить про інфекційної хвороби. Поряд із цим, часто спостерігається так зване носійство (бактеріоносійство, вірусоносійство), при якому інфекція не супроводжується якими-небудь зовнішніми проявами; при такій безсимптомної інфекції людина/дитина залишається здоровою.

Профілактика дитячих захворювань проводиться за трьома напрямками:

Перший – виявлення та ізоляція джерела інфекції.

Другий – виключення механізмів передачі інфекцій.

Третій – підвищення стійкості організму дитини до інфекційних захворювань.

Більшість батьків розуміє, що завдяки нескладній профілактиці хворіти дитина буде менше, а лікування (якщо вона таки захворіє) буде не таким тривалим і коштуватиме дешевше. Якщо вчасно робити щеплення та профілактичні огляди , то приводів для відвідування лікаря буде менше, а будь-які відхилення у розвитку дитини будуть виявлені вчасно.

Крім того, якщо дитина звикне бачити лікаря під час планованих медичних оглядів, медична допомога не буде асоціюватись  лише з болем та почуттям страху.

dityachi-zaxvoryuvannya

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня