ruuk
Home / Діти / Молочні зуби та особливості їх догляду

Молочні зуби та особливості їх догляду

Поява перших зубів у малюка завжди викликають багато позитивних емоцій в сім’їУ більшості дітей молочні зуби як надбання спостерігається з 67 місяців. В іншихпрорізуються раніше, або ж навпаки пізніше.

За 12 місяці до появи перших зубів в малюка спостерігається активне слиновиділення. Читайте статтю про перший рік розвитку дитини по місяцях 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12).

Самі молочні зуби так як і постійні закладаються ще в утробі матері. Молочні зуби знаходяться в яснах, а постійнів щелепах. Для правильного закладення і розвитку зубів дитини, жінка під час вагітності повинна дбати про своє харчування, щоб в організмі було достатньо вітамінів та мікроелементів. Про харчування потрібно дбати і згодом після пологів та під час годування грудьми. А коли дитина перейде на самостійне харчування, потрібно дбати про її раціон для повноцінного  розвитку малечі.

У перші два роки життя дитини не можна зловживати солодким і цукерками. А краще взагалі відмовитись від такого, замінивши цукерки сухофруктами та фруктами. Солодощі такі як шоколад, цукерки збільшують ризик карієсу. Оскільки бактерії взаємодіючи з цукром утворюють кислоту, що нищить емаль на зубах.

Як же доглядати за зубами немовляти?

Молочні зуби як і постійні також потребують догляду.

moloschnie zybu

Догляд за молочними зубами не є клопітним. Їх чистять марлею накрученою на палець і змоченою в кипяченій воді. Під час прорізування зубів використовуйте силіконуву щітку, що допоможе не тільки чистити зубки, але і робити масаж і  «чухати» дитині ясна.

Від року можна використовувати дитячі щіточки і пасти. Навчіть дитину спльовувати, щоб вона не ковтала багато пасти.

moloschnie zybuДо шкільного віку в дитини повинні нараховуватись двадцять здорових зубів.

Слідкуйте за ростом зубів. Якщо вони ростуть криво, придивіться чи немає ваша дитина шкідливих звичок, таких як смоктання пальців, чи надмірне захоплення соскою. Порадьтеся з лікарем. Молочні зуби не лікують і не вирівнюють, тому ви можете лише спостерігати за їхнім ростом. Зміна молочних зубів на постійні починаються в шість років. Якщо зуби і надалі ростуть криво обовязково зверніться до фахівця, в цьому віці можна уже повпливати на їх ріст за допомогою різних апаратів.

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожня