ruuk
Home / Краса/Здоров'я / Ознаки не сексуальної жінки

Ознаки не сексуальної жінки

Образ сексуальної жінки переслідує як чоловіків так і жінок. Чоловіків, тому що вони прагнуть бачити біля себе вічно  юну, чарівну і сексуальну жінку. Жінок, тому що прагнуть подобатись чоловікам, підвищити свою самооцінку і “втерти носа” так званим суперницям. Та з часом, жінки забувають чи вірніше “забивають” на себе і втрачають як природну так і набуту красу та сексуальність.

Як і коли, а головне чому жінки втрачають свою сексуальність? Які ознаки вказують на те, що жінка уже не сексі?

Отже, ознаки не сексуальної жінки:

 1. Жінка чи мама. В першу чергу – мама, ну а потім, а можливо і по великих святах і жінка. Образ мами не може бути сексуальним.
 2. Епіляція. Вчасно не зроблена епіляція – не біда, можна і так походити.
 3. Зручна бавовняна білизна. А вірніше поділ білизни, на щоденне і святкове або для сексу. Окрім того, вся білизна зручна, проста, не еротична.
 4. Спимо в чому попало. Труси чи шорти, розтягнута майка чи стара футболка, все зручне і безформне, ось так сексуальна шовкова сорочка чи мереживні шорти проміняні на комфорт.
 5. Серіали, телепередачі та матусині блоги. Все що цікавить це чуже життя і плітки.
 6. Зачіска. Скоріше за все безформний пучок на голові, чи кінський хвіст. Як варіант невкладене розпущене волосся.
 7. Спорт. Відсутність спортивного тіла та будь якої фізичної активності, окрім кухні, ліжка, школи, роботи. Адже красиве підтягнуте, сексуальне жіноче тіло – не головне.
 8. 0% уваги від чоловіків, не враховуючи те, коли запитують чергу в магазині. Немає цілі бути привабливою як для себе так і для чоловіків. До такої не сексуальної жінки не підійде навіть не сексуальний чоловік.
 9. Секс – бо так треба. Не сексуальна жінка займається сексом з чоловіком не тому, що виникає бажання, а тому що так треба. Є чоловік значить має бути секс. І то швидко, тихо, без світла і під одіялом.
 10. Чоловік не хоче як раніше. А чому? Бо немає бажання, бо не хоче не привабливої, не спокусливої, не сексуальної жінки. Краще порозглядати еротику в інтернеті.

І ще одне, любіть себе такою як є, і не звертайте увагу на рамки та форми. Будьте щасливими, і не важливо в яких трусах ви спите головне, що той хто поруч хотів їх зняти)))

Ознаки не сексуальної жінки, причини

Читайте також основні типи жінок які оточують чоловіка…

 

Про admin

Перегляньте також

що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для дружини

Що чоловік повинен робити для своєї дружини? Чоловік і дружина це одне ціле, іншим словом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня