ruuk
Home / Різне / Сімейне життя або що дратує найбільше

Сімейне життя або що дратує найбільше

Ми створюємо сім’ю для того щоб завжди бути разом та кохати один одного. Та не завжди наші звички, плани на майбутнє співпадають з світоглядом нашого обранця. Так-так сімейне життя доволі складна річ, саме тут починається найцікавіше. Отже, сьогодні ми розглянемо шість речей які дратують в сімейному житті.

Сімейне життя або що дратує найбільше?

 1. Можливість усамітнитись

що дратує в сімейному життіЛюди – істоти соціальні, але інколи просто необхідно побути самому. Дехто хоче після важкого робочого дня побути наодинці і в тиші, інші провести вихідні вдома. Тому, дуже важко роз’яснити другій половинці , що тебе потрібно залишити в спокої на деякий час.

 1. Побутові звички

Дуже часто на фоні не співпадіння побутових звичок у сім’ях виникають сварки. Комусь не подобається не митий посуд у раковині, розкиданий одяг чи не викинуте вчасно сміття. Ці сформовані часом звички не так легко змінити, та партнери не розуміють в чому проблема і часто списують ці звички на лінь чи не вміння слухати партнера.

 1. Різні біологічні ритми

Коли один із партнерів підривається ні світ ні зоря, а інший лише годину тому ліг спати то бажання спати та вбивати приблизно одне й те саме.

сімейне життя

 1. Телепатія

Важко жити з партнером який постійно ображається на тебе, а ти і не розумієш причини. Одна людина не може здогадатися про бажання, претензії іншої. Принцип типу, «я хочу щоб ти купив мені квіти, але не хочу тобі по це казати, хочу щоб ти сам здогадався що я хочу квіти»,  в сім’ях викликає лише сварки і нерозуміння.

 1. Фінанси

Якщо ти транжира а твій обранець скупердяй то і на фоні витрат у вас завжди відбуватимуться конфлікти.

 1. Друзі та гості

Ви зібрались провести час на одинці з своєю другою половинкою, а ж тут він запрошує повний дім друзів. І замість того щоб валятися в ліжку ти стоїш на кухні і вигадуєш що б то приготувати після чого миєш гору посуду.

А що тебе більш за все дратує в сімейному житті? Ділись в коментарях своїми думками та досвідом.

Читайте також Що дружина повинна робити для свого чоловіка та Що чоловік повинен робити для дружини

Про Наталія

Перегляньте також

буряк на зиму

Буряк на зиму

Буряк на зиму. Страви з буряка в нашому раціоні займають далеко не останнє місце. Без …

Один коментар

 1. SATHIRABOOT404

  Thank you!!1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина порожня